Norite įsidarbinti?

Apsaugos paslaugų užsakymas – neišėjus iš namų

Naujas žingsnis – tiesiog internetu

 

Ne paslaptis, kad šiltuoju metų laiku kuomet daugelis žmonių traukia atostogauti į darbus kimba negailestingi ilgapirščiai. Ilgieji savaitgaliai, šventinės dienos ir atostogos – jiems yra pats darbymetis, jų taikiniais tampa gyvenamieji namai, butai, garažai ar sodybos. Kad grįžus po atostogų netektų liūdėti dėl prarasto turto Ekskomisarų biuras pasiūlė naują, greitą bei patikimą apsaugos sprendimą – belaidę apsaugos sistemą, kurią galima užsisakyti tiesiog internetu, įsirengti pačiam ir gauti profesionalias apsaugos paslaugas.

 

„Tai pirmas apsaugos sprendimas su profesionaliomis apsaugos paslaugomis, kurį galima užsisakyti internetu, niekur neišėjus iš namų. Klientas tiesiog interneto puslapyje e.bukramus.lt gali užsisakyti apsaugos sprendimą, kuris tinka tiek ilgalaikei, tiek trumpalaikei apsaugai. Pavyzdžiui, atostogauti išvykstantis žmogus sistemą gali išsinuomoti ir atostogų metu būti ramus, nes ne tik turės galimybę stebėti sistemos pranešimus Ekskomisarų biuro sukurtoje mobiliojoje aplikacijoje, bet į juos reaguos ekipažai, kurie nutrauks pasikėsinimą nukreiptą prieš Kliento turtą“ – sako rinkodaros skyriaus projektų vadovas Vilius Makauskas.

 

Internetiniame puslapyje yra įdiegta „gyva“ konsultacija, kurios dėka profesionalūs saugos specialistai padės išsirinkti tinkamiausią sprendimą, kurį savo namuose galima lengvai įsirengti patiems. Užsakytas apsaugos sprendimas, nemokamai pristatomas per 2-3 darbo dienas. Klientas gavęs apsaugos sistemą, ją tiesiog įsijungia į maitinimo šaltinį, pritvirtina rekomenduojamose vietose ir skambučiu aktyvavus sistemą pradedama objekto apsauga.

„Norime visiems suteikti galimybę apsaugoti savo namus greitai ir patogiai, todėl esame tikri, kad žingsnis į elektroninę erdvę ir toks apsaugos sprendimas yra tinkamas.  Priklausomai nuo pasirinkto sprendimo, sistemą galima įsirengti ir per keletą minučių, o jai suveikus, mūsų ekipažai atvyksta nedelsiant“, – teigia V. Makauskas.

 

Anot V.Makausko, kliento patogumui yra sukurti apsaugos sprendimo paketai atitinkantys įvairius apsaugos poreikius. Galima rinktis iš dviejų jau paruoštų įmonės siūlomų sprendimų ir vieno individualiai sukomplektuojamo. Norintiems pasinaudoti šiuo sprendimu įmonė siūlo įsigyti įrangą su pasirinktu apsaugos terminu 6,12,24,36 mėn. arba išsinuomoti įrangą su pasirinktu apsaugos paslaugų terminu 1,3,6,12 mėn. Abiem atvejais pasibaigus pasirinktam apsaugos terminui, suteikiama galimybė pratęsti apsaugos paslaugas.

 

Internetiniame puslapyje e.bukramus.lt išsirinkti tinkamiausią apsaugos sprendimą, kurį nesudėtingai įsirengsite pats. Užsakymo metu pasinaudokite specialiu nuolaidos kodu SAUGIVASARA ir gaukite momentinę nuolaidą bei nemokamą pristatymą į namus!