Norite įsidarbinti?

e-Spąstai mobili signalizacija

Pirmoji ir viena iš didžiausių Lietuvoje privačių saugos tarnybų „Ekskomisarų biuras“ prognozuoja, kad ekonominės krizės laikotarpiu įsilaužimų skaičius išaugs 25 procentais. Specialistai rekomenduoja jau dabar susirūpinti savo namų bei verslo saugumu, ir pristato ką tik sukurtą naują mobilią signalizaciją „e-Spąstai“.

„Šiuo metu ekonominės krizės dar nėra, bet ji ateina. Krizės laikotarpiu numatėme, kad vagysčių skaičius išaugs 25 procentais. Deja, kuo prastesnė ekonominė situacija bus Lietuvoje, tuo daugiau įvyks nusikaltimų. Jau dabar „Lietuvos statistikos departamento“ duomenimis lyginant 2007 ir 2008 metų sausio – spalio mėnesių tą patį laikotarpį, vagysčių skaičius yra padidėjęs 12,5 proc. Taip pat 20,5 proc. išaugo turto sugadinimas ir sunaikinimas. Norint išvengti liūdnų įsilaužimo pasekmių rekomenduojame jau dabar imtis papildomų saugos priemonių“, – pasakojo „Ekskomisarų biuro“ prezidentas Alius Sadeckas.

„Išrasdami šią signalizaciją siekėme sumažinti paslaugų kainą ir užtikrinti geresnę kokybę, tai itin aktualu krizei artėjant. „e-Spąstai“ patikimesni už tradicines signalizacijas, nes signalą perduoda ne radijo ryšiu, o per GPRS – mobiliojo ryšio technologiją , tai užtikrina ryšio kokybę. Apsaugos sistema vertinga ir tuo, kad ją galima įrengti per penkias minutes. Pasistatyti signalizaciją dabar taip paprasta, kaip užsisakyti picą į namus“, – teigė įmonės rinkodaros skyriaus vyresnysis specialistas Antanas Sakalauskas. 

Dingus elektrai „e-Spąstai“ saugos pasirinktą objektą 7-nias dienas autonominio maitinimo režimu. Dar vienas naujovės privalumas yra tas, kad patalpoje niekas nesugadinama, nereikia vedžioti laidų ar gręžti skylių. 

„e-Spąstai“ skirti apsaugoti net tik namus, bet nedidelio mąsto patalpas: salonus, parduotuves, nedidelius sandėlius. Taip pat apsaugos sistema rekomenduojama nuomininkams, nes „e-Spąstai“ gali keliauti į visas patalpas kur tik bus keliamasi, reiks pakeisti tik saugomo objekto adresą. 

Apsaugos sistema naudotis paprasta. Išeinant iš namų, mobiliuoju telefonu reikia paskambinti į centralę, po trijų garsinių signalų sistema automatiškai aktyvuojasi. Grįžus namo, sistema taip pat atjungiama skambučio pagalba. 

„Ekskomisarų biuras“ nuolat rinkai pateikia naujus išradimus siekiančius užtikrinti visapusišką saugumą. Ankstesnis įmonės išradimas nešiojama signalizacija – lagaminas susilaukė didelio klientų ir žiniasklaidos dėmesio.