Norite įsidarbinti?

“Ekskomisarų biuras” išmaniajame telefone

Saugos tarnyba „Ekskomisarų biuras“ sukūrė mobilią aplikaciją „Būk ramus“ , skirtą išmaniesiems telefonams, kuri suteikia galimybę klientams realiuoju laiku stebėti, kokia yra saugos tarnybos saugomų objektų būsena. Tai unikali tokio pobūdžio paslauga ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

 

Naujiena saugos rinkoje

Aplikacija  „Būk ramus“  „Ekskomisarų biuro“ klientui suteikia galimybę išmaniajame telefone realiuoju laiku matyti, įjungta ar išjungta apsaugos sistema ir tučtuojau  gauti pranešimus apie aliarmus, apsaugos įrangos maitinimo sutrikimus. Stebėti galima iškart keliuose saugomuose objektuose vykstančius apsaugos sistemų įvykius, pasirinkti, apie kokius įvykius bus gaunami pranešimai, nusistatyti lietuvių, anglų arba rusų kalbos sąsajas ir pan.
„Mes nuolat siekiame gerinti paslaugų kokybę ir taikyti šiuolaikines technologijas. Mūsų klientai pirmieji galės išbandyti nemokamą  „Būk ramus“ aplikaciją ir įvertinti jos privalumus. Mūsų žiniomis, niekas saugos rinkoje neteikia tokios paslaugos. Tai „pirmoji kregždė“, ir ne tik Lietuvoje“, – sako  „Ekskomisarų biuro“ Elektroninės saugos skyriaus direktorius Justinas Drėgva.

Naujos galimybės klientams

Kol nebuvome sukūrę „Būk ramus“ aplikacijos, klientai objekto apsaugos sistemos būklę ir užfiksuotus įvykius galėjo stebėti prisijungę prie savitarnos svetainės. Dabar gauti informaciją dar patogiau, užtenka turėti išmanųjį telefoną su  įdiegta aplikacija.
Situacijų, kuriose mobilioji aplikacija „Būk ramus“ suteikia unikalių privalumų klientui, gana nemažai. „Pavyzdžiui, kelias parduotuves turinčios įmonės vadovas nėra tikras, kada realiai atidaromos ir uždaromos parduotuvės, įjungiama ir išjungiama signalizacija, kas iš darbuotojų tai padaro (parduotuvėse atskiri žmonės turi savo kodus apsaugai valdyti). Aplikacija „Buk ramus“ leis realiu laiku matyti telefone, kada išjungiama ir įjungiama apsauga, ir pagal tai spręsti apie realų parduotuvių darbo laiką“, – pasakoja Elektroninės saugos skyriaus direktorius.
Arba privatus asmuo, išvykęs į darbą, pamato išmaniajame telefone, kad už jį vėliau į mokyklą išvykstantis vaikas pamiršo įjungti apsaugą. Jis tada gali imtis veiksmų, kad apsauga būtų įjungta.
Pasak J. Drėgvos, dar šiemet planuojama praplėsti aplikacijos „Būk ramus“ funkcionalumą taip, kad ji suteiktų klientams dar daugiau vertės ir patogumo. Numatoma, kad bus galimybė, paspaudus telefone pagalbos mygtuką, iškviesti į saugomą objektą saugos tarnybos greitojo reagavimo ekipažą, mobiliuoju telefonu įjungti ar išjungti objekte elektroninės apsaugos sistemą.
„Turime per 10 tūkstančių  reagavimo į pavojaus signalus paslaugos „Būk ramus“ klientų Lietuvoje. Visi jie yra potencialūs „Būk ramus“ mobiliosios aplikacijos naudotojai. Tikimės, kad ši naujovė leis mūsų klientams įvertinti teikiamų paslaugų spektrą , o konkurentų klientams parodys, kokias modernias galimybes siūlo mūsų įmonė ir galbūt paskatins tapti mūsų klientais ateityje“, – sako „Ekskomisarų biuro“ Elektroninės saugos skyriaus direktorius J. Drėgva.

Modernus technologinis sprendimas

„Ekskomisarų biuras“ investavo į mobiliosios aplikacijos sukūrimą apie 20 tūkst. litų.
Kuriant aplikaciją atidžiai apgalvoti visi jos saugumo, patogumo vartotojui, išvaizdos aspektai. „Android“ sistemoje galima naudotis ir patogiais programėlės valdikliais (angl. widget) – kiekvienam saugomam objektui sukurti atskirą aktyvią piktogramą telefono ekrane, kuri pagal apsaugos sistemos būseną keičia spalvą, o taip pat gali rodyti ir naujausią iš apsaugos sistemos gautą pranešimą apie įvykį.
Aplikacija sukurta ne tik „Android“, bet ir „Apple“ išmaniesiems telefonams, ji veikia naudodama interneto ryšį (mobilųjį internetą arba Wi–Fi tinklą).
„Anksčiau, mūsų klientai, užsisakę SMS paslaugą, į savo mobilųjį telefoną gaudavo SMS pranešimus apie objekto apsaugos sistemos įvykius. Sukūrus “Būk ramus“ mobiliąją aplikaciją, klientai galės įsitikinti jos efektyvumu, – sako „Ekskomisarų biuro“ Elektroninės saugos skyriaus direktorius Justinas Drėgva. – Tiesa, rinkoje jau yra sprendimų, leidžiančių valdyti individualias apsaugos sistemas (neprijungtas prie saugos tarnybų) iš telefono, tačiau mes esame pirmieji Lietuvoje, susieję išmanųjį telefoną ne su apsaugos įranga, o su saugos tarnybos teikiama apsauga. Netolimoje ateityje plėsime mobiliosios aplikacijos funkcionalumą ir mūsų klientai galės valdyti saugomo objekto apsaugos sistemą išmaniuoju telefonu.  “


Mobili aplikacija „Būk ramus“ skirta saugos tarnybos „Ekskomisarų biuras“ klientams, kurie naudojasi reagavimo į pavojaus signalus paslauga „Būk ramus“.


Kaip veikia paslauga „Būk ramus“ ?

Patalpose sumontuojama apsaugos sistema ir prijungiama prie „Ekskomisarų biuro“ centrinio stebėjimo pulto (CSP), budinčio visą parą. Gavęs pavojaus signalą, CSP nedelsiant siunčia ginkluotą greitojo reagavimo grupės (GRG) ekipažą, kuris nutraukia pasikėsinimą, nukreiptą prieš Jūsų turtą ar sveikatą bei sulaiko pažeidėjus.

Kaip veikia mobili aplikacija „Būk ramus“ ?

Įdiegę šią aplikaciją į išmanųjį telefoną su Android operacine sistema Jūs galėsite susikurti aktyvią kiekvieno saugomo objekto piktogramą mobilaus įrenginio darbastalyje ir matyti:

 • Objekto apsaugos sistemos statusą realiu laiku (įjungta / išjungta)
 • Gauti kiekvieno saugomo objekto apsaugos sistemos pranešimus:
  Įjungimas / Išjungimas;
  Užpuolimas (jei objekte paspaustas pavojaus mygtukas);
  Aliarmas;
  Gaisras;
  Elektros įtampos dingimas / atsistatymas;
  Apsaugos sistemos testavimasis (nerečiau kaip 1k/parą);
  Gedimas / gedimo pašalinimas.

Žingsniai, būtini norint naudotis „Būk ramus“ mobiliąja aplikacija
 

 1. Tapkite saugos tarnybos  „Ekskomisarų biuras“ reagavimo į pavojaus signalus paslaugos „Būk ramus“ klientu;
 2. Užsisakykite nemokamą „Būk ramus“ savitarna paslaugą;
 3. Įdiekite nemokamą „Būk ramus“ aplikaciją savo mobiliajame įrenginyje su Android operacine sistema (operacinė Android sistemos versija turi būti 2.2 arba naujesnė)
 4. Jei dar nesate klientas, galite prisijungti prie bandomosios versijos:
  Prisijungimo vardas: Demo
  Slaptažodis: Demo1234