Ekskomisarų biuro saugos profesionalė išgelbėjo gyvybę.

Klientų padėka – svarbiausias atlygis mūsų atsakingame darbe. Norime pasidžiaugti neseniai gautu laišku apie Ekskomisarų biuro saugos profesionalę Oksaną, išgelbėjusią gyvybę:

Panevėžio apygardos prokuratūros kolektyvo vardu noriu Jums padėkoti už mūsų pastate (Respublikos g. 54, Panevėžys) nuolat dirbančią „Ekskomisarų biuro“ apsaugos darbuotoją Oksaną.

Jau beveik metai, kaip ši moteris yra pagrindinė mūsų pastato ir darbuotojų ramybės saugotoja. Oksana – apsaugos profesionalė iš didžiosios raidės. Jau nuo pirmųjų darbo dienų ji spėjo susipažinti su darbuotojais ir įsiminti jų pavardes, visuomet maloniai ir dalykiškai bendrauja su interesantais, o iškilus nors mažiausiai grėsmei mūsų saugumui – tinkamai ir operatyviai reaguoja. Ji taip pat visuomet aktyviai prisideda prie mūsų kolektyvo organizuojamų labdaros akcijų, kurių metu remiame vargingai gyvenančius panevėžiečius.

Į savo gerų darbų sąrašą Oksana šią savaitę įsirašė dar vieną – ji išgelbėjo vienai mūsų kolektyvo narei gyvybę. Pirmadienį, gruodžio 18 dieną, garbaus amžiaus darbuotoja, eidama iš darbo pasijuto blogai, tačiau nekreipė į tai dėmesio, atsisakė kreiptis į medikus. Tinkamai įvertinusi situaciją ir supratusi, kad moters būklė pavojinga, Oksana savo iniciatyva iškvietė greitosios pagalbos ekipažą.

Mūsų darbuotoja medikų buvo išvežta į ligoninę, kur jai diagnozuotas širdies smūgis, moters laukia ne viena savaitė gydymo. Jei ne Oksanos pastabumas ir neabejingumas, priepuolio pasekmės galėjo būti tragiškos.

Esame be galo dėkingi, kad „Ekskomisarų biuras“ suteikia ne tik nepriekaištingas pastato ir darbuotojų apsaugos paslaugas. Džiaugiamės, kad pas jus dirba tokie profesionalai kaip Oksana.

 

Saugos profesionalė Oksana