Karjera

Saugos tarnyba „Ekskomisarų biuras“ nuolat ieško profesionalių bei motyvuotų specialistų. Žinome, jog stipriausia mūsų pusė – patikima ir visuomet pasiruošusi komanda, todėl ieškome geriausių iš geriausių. Nuolat susiduriame su naujais iššūkiais, todėl jei Jūs žinote savo stipriąsias puses, o silpnybes norite tik tobulinti – mums pakeliui.

Mūsų komandoje nuolat vykdoma motyvacinė darbuotojų programa, leidžianti kurti draugiškus santykius darbuotojų tarpe. Motyvuojame savo darbuotojus ir rūpinamės jais, todėl darbuotojams suteikiame galimybę pasinaudoti gyvybės draudimu. Reguliariai organizuojame ne tik mokymus, seminarus ir kvalifikacijų kėlimo galimybes savo darbuotojams, bet ir tradicijomis tapusius įmonės renginius bei vakarėlius. Manome, jog mūsų įmonės darbuotojai dirba sferose, kurias geriausiai sugeba, o mums lieka padėti jiems išlikti motyvuotiems.

Jei esate ambicingi ir pasižymite atsakomybe – saugos tarnyba „Ekskomisarų biuras“ laukia Jūsų kandidatūros.

Apačioje rasite skelbimus, kuriuose pranešame, kokių darbuotojų kandidatūrų šiuo metu laukiame. Radę Jums tinkančią poziciją, pateikite kandidatūrą ir pradėkime dirbti kartu!

Kilo neaiškumų? Susisiekite su mumis ir atsakysime į visus klausimus!

 

2020-ųjų metų „Ekskomisarų biuro“ geriausių darbuotojų apdovanojimai:

2016-ųjų metų „Ekskomisarų biuro“ geriausių darbuotojų apdovanojimai:

Taip mes atšventėme savo 20-tą gimtadienį: