KOLEGA, BŪK RAMUS!

Suprasdami šį nežinomybės, nerimo ir streso pilną pandemijos laikotarpį, „Ekskomisarų biuras“ įgyvendina EMOCINĖS PARAMOS PROJEKTĄ SAVO DARBUOTOJAMS –„KOLEGA, BŪK RAMUS!”

Projekto tikslas – pasirūpinti emocine sveikata bei geresne darbuotojų savijauta.

Projektas susideda iš dviejų dalių: mokomojo seminaro apie streso atpažinimą, jo valdymą ir praktinio žinių pritaikymo bei emocinės paramos telefono linijos. Visi „Ekskomisarų biuro“ darbuotojai turi galimybę nemokamai pasikonsultuoti su profesionaliu psichologu, pasidalinti savo mintimis bei išgyvenamomis emocijomis.

2020-11-25 d. įvyko online seminaras – „Kaip susitvarkyti su stresu pasikeitusioje situacijoje?“. Pranešėja – profesionali psichologė, lektorė Laura Rimkutė. Seminaro tikslas – suteikti žinių, įrankių bei motyvacijos, kaip efektyviai valdyti savo emocijas ir stresą, kad bloga savijauta nekenktų darbo rezultatams.

Kas neturėjote galimybės prisijungti, kviečiame pasiklausyti paskaitos įrašo:

„Ekskomisarų biuro” darbuotojams – NEMOKAMA KONSULTACIJA SU PROFESIONALIU PSICHOLOGU:

Nuo lapkričio 30 d. iki pat švenčių pradeda veikti emocinės paramos telefonu linija. Konsultacijos – kiekvieną pirmadienį šiuo laikotarpiu.

Anonimiška emocinės paramos linija darbuotojams suteiks galimybę šiuo nestabiliu laikotarpiu pasikalbėti su specialistu apie tai, kas neramina, pasidalinti emocijomis bei gauti patarimų.

Jus konsultuos – psichologė Sigita Pūrienė.

Konsultacijų datos ir laikai:

• Lapkričio 30 d. – 18-20 val.

• Gruodžio 7 d. – 18-20 val.

• Gruodžio 14 d. – 18-20 val.

• Gruodžio 21 d. – 18-20 val.

Emocinės paramos linijos telefonas – 8 628 690 63

Galite skambinti bet kada nurodytais laikais ir pasikalbėsite su psichologe. Jei skambinant telefono linija bus užimta – vadinasi kažkas iš mūsų jau paskambino greičiau ir šiuo metu kalbasi. Tad palaukite ir bandykite skambinti truputėlį vėliau.

Jei norite būti tikri, kad pavyks susisiekti pokalbiui norimu metu, tad pokalbiui galite užsiregistruoti iš anksto. Parašykite SMS žinutę nurodytu tel. su norimu konsultacijos laiku ir Sigita jus užregistruos pokalbiui. Registruotis galite ir el.paštu.: psichologe.sigita.puriene@gmail.com

 

Būkime vieningi, palaikykime vieni kitus bei pasitikime artėjančias šventes be streso ir emociškai ramūs!

*Čia pateiktas paskaitos įrašas bei visa papildoma informacija – skirta TIK vidiniam įmonės naudojimui (Tik „Ekskomisarų biuras” darbuotojams).