KOMPLEKSINIS SAUGUMAS – UŽSITIKRINK MAKSIMALIĄ SAVO TURTO APSAUGĄ!

 

TIK DABAR, užsisakius „Ekskomisarų biuro“ patalpų apsaugą, gaukite net 25% nuolaidą seifui įsigyti iš mūsų partnerių DREMLER siūlomo plataus asortimento!

 

Kompleksinio saugumo privalumai:

  • Keli apsaugos lygiai užtikrina maksimalų turto saugumą.
  • Suveikus Jūsų turimai apsaugos sistemai, nereiks nerimauti ir pačiam skubėti iki savo objekto, kadangi „Ekskomisarų biuro“ reagavimo ekipažas tuo pasirūpins už Jus!
  • Būsite tikri, jog įvykus žaibiškam įsilaužimui, patys brangiausi daiktai (vertingi dokumentai, brangenybės, santaupos, laikmenos) liks apsaugoti seife iki kol atvyks apsaugos ekipažas.
  • Draudimo įmonės teikdamos turto draudimo pasiūlymą atsižvelgs į esamas apsaugos priemones ir pateiks patrauklesnes draudimo sąlygas. Įrengtos apsaugos sistemos bei seifai turi aukštą draudimo reitingą.
  • Kompleksinis apsaugos sprendimas puikiai tiks tiek privatiems, tiek juridiniams asmenims.

 

Kaip veikia reagavimo paslauga?

Patalpose esama apsaugos sistema (neturint apsaugos sistemos – galime ją įrengti) prijungiama prie „Ekskomisarų biuro“ stebėjimo ir valdymo centro (SVC), budinčio visą parą (24/7). Suveikus apsaugos sistemai, automatinė ekipažų valdymo ir priskyrimo programa, įvertinusi eismo sąlygas, nedelsiant išsiunčia greičiausiai galintį atvykti ginkluotą greitojo reagavimą ekipažą, kuris nutraukia pasikėsinimą, nukreiptą prieš Jus ar Jūsų turtą.

Apsaugos sistema gali būti įrengta bet kokio tipo objekte (bute, name, sodyboje, garaže, biure, komercinėse patalpose ar kitos paskirties objekte).

Taip pat, Jūs patys galėsite valdyti apsaugos sistemą BŪK RAMUS mobiliąja programėle bei stebėti apsaugos sistemos pranešimus. Plačiau apie programėlę čia: BŪK RAMUS

Platus seifų asortimentas:

Seifų ekspertai UAB „Dremler“ siūlo platų skirtingų saugumo lygių, dydžių, spynų ir kategorijų sertifikuotų seifų pasirinkimą, kurie užtikrina vertingų daiktų, pinigų, dokumentų, laikmenų, juvelyrikos dirbinių ir kitų svarbių daiktų apsaugą nuo žaibišku greičiu atliekamos vagystės.

Asortimente rasite seifus turinčius ne tik apsaugą nuo vagystės, bet ir apsaugančius nuo gaisro, turinčius priešgaisrinį užpildą su atsparumu ugniai nuo 30 iki 120 min.

 

Pasiūlymo sąlygos:

Užsisakykite “Ekskomisarų biuro” reagavimo paslaugą ir gaukite 25 % nuolaidą bet kuriam pasirinktam seifui įsigyti iš UAB „Dremler“ fizinės arba internetinės parduotuvės www.dremler.lt

Dėl nuolaidos kodo kreipkitės į savo vadybininką po apsaugos paslaugų užsakymo.

*Yra papildomų sąlygų.

 

Domina? Užpildykite viršuje arba kairėje pusėje esančią registracijos formą ir mes su Jumis susisieksime!

Arba skambinkite tel. 1646 ir mūsų specialistai Jus pakonsultuos!