Norite įsidarbinti?

Lazdijuose saugumą užtikrina „Ekskomisarų biuro“ greitojo reagavimo ekipažas

Vyriausybės patvirtintoje Policijos plėtros programoje numatyta, kad Lietuvos viešosios policijos rinktinė „Vytis“ iki šių metų pabaigos turės atsisakyti komercinių paslaugų. Valdininkai sprendimą priėmė. Laikas apsispręsti ir Lazdijų įmonėms bei gyventojams, kuriai saugos tarnybai perduos iki šiol „Vyčio“ saugotus objektus.
Kalbinti specialistai vienbalsiai tvirtina, kad norintieji išsirinkti kitą saugos tarnybą turėtų ruoštis iš anksto. Dažniausiai patikrinti ir perduoti saugos sistemas trunka kelias savaites, tačiau perjungiant didesnius ar sudėtingesnius objektus procesas gali užtrukti ir ilgiau. Todėl gyventojai bei verslininkai skatinami nedelsti iki paskutinės minutės ir nelaukti, kol gaus pranešimus iš policijos rinktinės „Vytis“, kad šioji nebeteiks komercinių paslaugų.
Pasak saugos paslaugas teikiančios bendrovės „Ekskomisarų biuras“ Rinkodaros direktoriaus Antano Sakalausko, bendrovė jau ne vieną mėnesį teikia paslaugas Lazdijų miesto ir rajono gyventojams.
Padalinys Lazdijuose
Lazdijuose saugumą užtikrina „Ekskomisarų biuro“ greitojo reagavimo ekipažas, suburta technikų ir kitų specialistų komanda.
„Esame pirmoji privati saugos tarnyba Lietuvoje. Saugumo paslaugas dažnas renkasi pagal rekomendacijas. Todėl vos tik pradėję veiklą Lazdijuose pastebėjome, kad įmonės ir gyventojai domisi mūsų teikiamomis paslaugomis – ne veltui sakoma, kad greičiausiai reklama sklinda iš lūpų į lūpas. „Ekskomisarų biurą“ noriai renkasi ir tie, kurių nuo 2012 m. nebesaugos policijos rinktinė „Vytis“ – žmonės ieško alternatyvų ir jau dabar apsisprendžia, kurią tarnybą pasirinkti“, – sako A. Sakalauskas.
Lazdijuose dirbančio elektroninės saugos specialisto Sauliaus Surdoko teigimu, prieš pradėdami teikti paslaugas technikai visuomet patikrina objekte esančią sistemą, parengia techninių duomenų apžiūros aktą, pateikia rekomendacijas, kaip galima padidinti būsto ar pastato saugumą. „Ekskomisarų biuras“ teikia techninio aptarnavimo paslaugas, todėl sutrikus sistemai ar prireikus konsultacijos inžinierius į objektą atvyksta netrukus.
„Taip pat teikiame greitojo reagavimo paslaugas. Gavę pavojaus signalą ginkluoti apsaugos darbuotojai į objektą atvyksta per sutartyje numatytą laiką – per kelias minutes. Teikiame ir papildomas saugos paslaugas – klientas gali gauti trumpąsias žinutes (SMS), kuriomis informuojama, kada buvo įjungta ir išjungta signalizacija. Taip pat galima užsisakyti išklotinę, kurioje pateikiama detali informacija apie visus sistemoje registruojamus veiksmus: tikslų signalizacijos įjungimo ir išjungimo laiką, kada suveikė pavojaus signalas ir t. t.“, – pasakoja S. Surdokas.
„Vytis“ nebesaugos

Policijos plėtros programa, kurioje numatyta panaikinti komercines policijos rinktinės „Vytis“ funkcijas, Seime patvirtinta prieš penkerius metus. 2007 m. Vyriausybė patvirtino programos įgyvendinimo priemonių planą ir įgyvendinimo terminus. Nuo 2012 m. sausio 1 d. visos komercinės paslaugos bus perduotos privačioms saugos tarnyboms.

lt.lazdijuzvaigzde.lt/content/view/1511/266/