Privatiems

Verslui

Partneriams

Klientams

Signalizacija namui, butui

Signalizacija namui, butui

Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę žmogui palengvinti kasdienybę ir buitį. Modernūs sprendimai gali užtikrinti žmogaus saugumą ir jo privatumą. Mūsų saugos tarnyba „Ekskomisarų biuras“ siūlomos savo klientams patikimos ir modernios apsaugos sistemos – signalizacija namams, namui, signalizacija butui, leidžia užtikrinti savo namų saugumą. 

Apsaugos sistemas įvairiuose objektuose montuojame jau daugiau nei 10 metų, todėl saugos specialistai gali drąsiai sakyti, jog jų darbo rezultatas – patenkinti klientai. Mūsų lojalūs užsakovai tikina, jog „Ekskomisarų biuro“ montuojamos namų signalizacijos – jų raktas į saugumą. 

 

Sutarties numeris

Paslaugos gavėjo numeris

Vardas Pavardė

El. pašto adresas , kuriuo norite gauti sąskaitą

Pažymėkite vieną iš pasirinkimų

Noriu gauti sąskaitas el.paštuKeičiu el. pašto adresąNoriu gauti popierines sąskaitas paštu

Aš, Pirkėjas (klientas), patvirtinu, kad pateikti duomenys yra teisingi, ir pageidauju, kad sąskaitos už UAB "Ekskomisarų biuras" suteiktas paslaugas būtų pateiktos tik elektroniniu būdu į nurodytą el. pašto adresą. Sutinku, kad, užsisakius sąskaitų teikimo elektroniniu paštu paslaugą, sąskaitos nebus pateikiamos nei per e-pay sistemą, nei paštu, spausdintos ant popieriaus.

Vaizdo kamerų montavimas

Vaizdo stebėjimo sistemos montuojamos tiek mažose, tiek dideliuose patalpose, teritorijose, parduotuvėse, gyvenamuosiuose namuose. Montuojame kameras, kuriomis patogiai ir lengvai galima stebėti tiek atskirų kamerų, tiek bendrai gaunamų vaizdų visumą. Taikant kompleksinį apsaugos sprendimą, kai įrengiama signalizacijos sistema, kuri pajungiama į mūsų centrinį stebėjimo pultą bei įrengiamos vaizdo stebėjimo kameros, patalpų saugumą užtikrinate visą parą bei atsitikus incidentui yra galimybė identifikuoti įsilaužėlį.

GAUKITE PASIŪLYMĄ