Privatiems

Verslui

Partneriams

Klientams

Skolų išieškojimas

Skolų išieškojimas

Ar jums  pažįstamas jausmas, kai stengiantis susigrąžinti tai, kas teisėtai priklauso, juntamas didelis moralinis diskomfortas ir netgi kaltė? Ši nemaloni patirtis, kai padėjote keblioje situacijoje atsidūrusiam artimam ar pažįstamam žmogui, o jis jus nuvylė ir apgavo, kelia stresą, o skolų išieškojimas– nemalonias emocijas, kurias galėtumėte nukreipti į teigiamus dalykus. Tad „Ekskomisarų biuras“ siekia palengvinti jūsų naštą ir perimti nemalonias procedūras ir problemas, kurias sprendžiame jau ne vienerius metus. Skolos išieškojimas– viena iš sričių, kurioje specializuojasi mūsų patyrę ir ilgametę darbo patirtį turintys profesionalai, jie puikiai yra susipažinę su skolų išieškojimo tvarka, teisine baze ir kitais niuansais, todėl gali jums padėti efektyviai ir kokybiškai išspręsti susidariusias problemas. Skolos išieškojimas– nemalonus procesas, todėl jį geriau patikėkite specialistams.

„Ekskomisarų biuras“ pasirūpins, kad jums ne tik nereikės išgyventi dėl susidariusios situacijos, bet dar ir liks pakankamai laiko tai veiklai, kuri teikia malonumą. Profesionalus ir kokybiškas skolų išieškojimaspadės susigrąžinti tai, kas teisėtai priklauso jums.

Konsultacija turto saugos ir teisiniais klausimais

Nuodugniai išsiaiškinsime galimus pavojus Jums ir Jūsų verslo saugumui, būsime patikimas patarėjas žvelgiant į naujus, dar neištirtus verslo horizontus, suteiksime vertingos informacijos investuotojams.
Žinios ir patirtis, sukaupta per daugiau kaip septyniolika veiklos metų, leidžia mums kompetentingai įvertinti Jūsų poreikius, suteikti konsultacijas verslo, turto saugos ir teisiniais klausimais, profesionalią teisinę pagalbą  sprendžiant privačius ar verslo reikalus.

Skolų prevencija

Vienas efektyviausių būdų išvengti skolų ir su jomis susijusių pasekmių – taikyti prevencines priemones. Prevencija (lot. praeventio) – išankstinis kelio užkirtimas, užbėgimas už akių. Skolų prevencija apima priemonių visumą, padedančių išvengti ilgalaikių skolų atsiradimo. Įgyvendinus efektyvias skolų prevencijos priemones neteisminio skolų arba priverstinio skolų išieškojimo veiksmų tenka imtis vis rečiau, šis procesas tampa operatyvesnis bei pigesnis. Mes siekiame iš savo klientų perimti tas nemalonias procedūras ir problemas, apie kurias išmanome ir sugebame efektyviai išspręsti.

Skolų valdymas

 

„Ekskomisarų biuro“  specialistai praktikoje susiduria su įvairiomis skolų nemokėjimo priežastimis: vilkinimu,  apgaulės metodais, vengimais sumokėti visą skolą, skolininkų  norais kompensuoti tik dalį skolos ar visiškai nekompensuoti kreditoriaus  patirtų nuostolių. Vis dažniau pasitaiko atvejų, kai skolininkai, siekdami išvengti vykdyti savo prievoles kreditoriams, aktyviai imasi nesąžiningų veiksmų, tačiau nereikėtų manyti, kad, pavyzdžiui, ilgas skolininko pabėgimas ir buvimas užsienyje užkerta kelią skolų išieškojimui. 

 

Vekselių administravimas

Vekselis – vertybinis popierius, kuriuo jį išrašęs asmuo iki sutarto laiko įsipareigoja tiesiogiai ar netiesiogiai sumokėti tam tikrą pinigų sumą vekselyje nurodytam asmeniui. Tai paprasta ir efektyvi pinigų perdavimą užtikrinanti priemonė, reglamentuota vekselių įstatymo. 
Vekselių įstatymo nustatyta tvarka atliekame galiojančių, klientui išrašytų vekselių atranką, administruojame vekselių galiojimo terminus, raginame vekselių davėjus sumokėti tam tikrą pinigų sumą, vekselyje nurodytam asmeniui. Jeigu vekselis nebus laiku apmokėtas, padėsime tinkamai įforminti protestą vekselio įstatymo 46 str. nustatyta tvarka.

GAUKITE PASIŪLYMĄ