Privatiems

Verslui

Partneriams

Klientams

Skolų išieškojimas

Skolų išieškojimas

Ar jums  pažįstamas jausmas, kai stengiantis susigrąžinti tai, kas teisėtai priklauso, juntamas didelis moralinis diskomfortas ir netgi kaltė? Ši nemaloni patirtis, kai padėjote keblioje situacijoje atsidūrusiam artimam ar pažįstamam žmogui, o jis jus nuvylė ir apgavo, kelia stresą, o skolų išieškojimas– nemalonias emocijas, kurias galėtumėte nukreipti į teigiamus dalykus. Tad „Ekskomisarų biuras“ siekia palengvinti jūsų naštą ir perimti nemalonias procedūras ir problemas, kurias sprendžiame jau ne vienerius metus. Skolos išieškojimas– viena iš sričių, kurioje specializuojasi mūsų patyrę ir ilgametę darbo patirtį turintys profesionalai, jie puikiai yra susipažinę su skolų išieškojimo tvarka, teisine baze ir kitais niuansais, todėl gali jums padėti efektyviai ir kokybiškai išspręsti susidariusias problemas. Skolos išieškojimas– nemalonus procesas, todėl jį geriau patikėkite specialistams.

„Ekskomisarų biuras“ pasirūpins, kad jums ne tik nereikės išgyventi dėl susidariusios situacijos, bet dar ir liks pakankamai laiko tai veiklai, kuri teikia malonumą. Profesionalus ir kokybiškas skolų išieškojimaspadės susigrąžinti tai, kas teisėtai priklauso jums.

Konsultacija turto saugos ir teisiniais klausimais

Nuodugniai išsiaiškinsime galimus pavojus Jums ir Jūsų verslo saugumui, būsime patikimas patarėjas žvelgiant į naujus, dar neištirtus verslo horizontus, suteiksime vertingos informacijos investuotojams.
Žinios ir patirtis, sukaupta per daugiau kaip septyniolika veiklos metų, leidžia mums kompetentingai įvertinti Jūsų poreikius, suteikti konsultacijas verslo, turto saugos ir teisiniais klausimais, profesionalią teisinę pagalbą  sprendžiant privačius ar verslo reikalus.

GAUKITE PASIŪLYMĄ