Privatiems

Verslui

Partneriams

Klientams

Skolų išieškojimas

Skolų išieškojimas

Ar jums  pažįstamas jausmas, kai stengiantis susigrąžinti tai, kas teisėtai priklauso, juntamas didelis moralinis diskomfortas ir netgi kaltė? Ši nemaloni patirtis, kai padėjote keblioje situacijoje atsidūrusiam artimam ar pažįstamam žmogui, o jis jus nuvylė ir apgavo, kelia stresą, o skolų išieškojimas– nemalonias emocijas, kurias galėtumėte nukreipti į teigiamus dalykus. Tad „Ekskomisarų biuras“ siekia palengvinti jūsų naštą ir perimti nemalonias procedūras ir problemas, kurias sprendžiame jau ne vienerius metus. Skolos išieškojimas– viena iš sričių, kurioje specializuojasi mūsų patyrę ir ilgametę darbo patirtį turintys profesionalai, jie puikiai yra susipažinę su skolų išieškojimo tvarka, teisine baze ir kitais niuansais, todėl gali jums padėti efektyviai ir kokybiškai išspręsti susidariusias problemas. Skolos išieškojimas– nemalonus procesas, todėl jį geriau patikėkite specialistams.

„Ekskomisarų biuras“ pasirūpins, kad jums ne tik nereikės išgyventi dėl susidariusios situacijos, bet dar ir liks pakankamai laiko tai veiklai, kuri teikia malonumą. Profesionalus ir kokybiškas skolų išieškojimaspadės susigrąžinti tai, kas teisėtai priklauso jums.

Vekselių administravimas

Vekselis – vertybinis popierius, kuriuo jį išrašęs asmuo iki sutarto laiko įsipareigoja tiesiogiai ar netiesiogiai sumokėti tam tikrą pinigų sumą vekselyje nurodytam asmeniui. Tai paprasta ir efektyvi pinigų perdavimą užtikrinanti priemonė, reglamentuota vekselių įstatymo. 
Vekselių įstatymo nustatyta tvarka atliekame galiojančių, klientui išrašytų vekselių atranką, administruojame vekselių galiojimo terminus, raginame vekselių davėjus sumokėti tam tikrą pinigų sumą, vekselyje nurodytam asmeniui. Jeigu vekselis nebus laiku apmokėtas, padėsime tinkamai įforminti protestą vekselio įstatymo 46 str. nustatyta tvarka.

GAUKITE PASIŪLYMĄ