Privatiems

Verslui

Partneriams

Klientams

Vaizdo stebėjimo sistemos

Vaizdo stebėjimo sistemos

Negalite vienu metu būti keliose vietose, todėl, jei turite sodybą,  į kurią nuvykstate tik atšilus orams, jei dažnai keliaujate ir namus paliekate tuščius, jei vis kažkoks nedorėlis išpiešia namo ar biuro sienas, vertėtų gerai pagalvoti apie vaizdo stebėjimo sistemų įrengimą. Jūsų pageidaujamos apsaugoti teritorijos ar patalpų vaizdo stebėjimo sistemos – tai viena efektyviausių ir pažangiausių nuotoliniu būdu teikiamų apsaugos paslaugų, užtikrinanti sklandų reagavimą į pavojaus signalus bei leidžianti per nuotolį išmaniojo telefono ar kompiuterio pagalba Jums stebėti, kas vyksta Jūsų sodyboje, namuose ar šalia jų. Toks vaizdo stebėjimas padeda ne tik apsisaugoti nuo ilgapirščių, bet ir nuo nelaimingų atsitikimų, pavyzdžiui, gaisro arba potvynio, kilusio dėl trūkusio vamzdžio.

„Ekskomisarų biuras“ patars ir suteiks išsamią konsultaciją, kokios vaizdo stebėjimo sistemos optimaliausiai atitiks jūsų poreikius. Be to, vaizdo stebėjimo sistemų įrengimas– mūsų kasdieninė veikla, kurioje tobuliname savo įgūdžius jau ilgus metus, todėl garantuojame aukščiausios kokybės paslaugas.  Vaizdo stebėjimas– jūsų saugumas, rekomenduojamas profesionalų.

VIDEO ALARM vaizdo stebėjimas, suveikus signalizacijai

VIDEO ALARM – Ekskomisarų biuro profesionalų vykdomas nuotolinis vaizdo stebėjimas, suveikus signalizacijai ir reagavimas į pažeidimus. 

VIDEO ALARM tai:

  • Vaizdo stebėjimo kamerų ir signalizacijos įrengimas / esamų sistemų modernizavimas;
  • Veikimo užtikrinimas (priežiūra, remontas);
  • Nuotolinis vaizdo stebėjimas, suveikus signalizacijai;
  • Greitojo reagavimo ekipažo atvykimai, pažeidimų nutraukimas;
  • Įvykių administravimas  ir vaizdo įrašų pateikimas;
  • Nuotolinė prieiga prie vaizdo stebėjimo kamerų tiesioginio vaizdo ir įrašų archyvo;
  • Informaciniai „Ekskomisarų biuro” lipdukai, lentelės apie vykdomą vaizdo stebėjimą;
  • Profesionalios konsultacijos ir apmokymas naudotis sistemomis.
GAUKITE PASIŪLYMĄ