Privatiems

Verslui

Partneriams

Klientams

Elektroninė sauga

Elektroninė sauga

Tai reagavimas į pavojaus signalus, gautus iš Jūsų objekto apsaugos sistemos. Ši paslauga skirta užtikrinti patalpų, teritorijos ar kito objekto saugumą minimaliomis sąnaudomis. Gavęs pavojaus signalą, stebėjimo ir valdymo centro (SVC) operatorius nedelsiant siunčia ginkluotą greitojo reagavimo grupės (GRG) ekipažą, kuris nutraukia pasikėsinimą, nukreiptą prieš Jūsų turtą ar sveikatą bei sulaiko pažeidėjus.

Komercinių patalpų apsauga

  • Jūsų komercinėse patalpose sumontuojama moderni apsaugos sistema, jei dar jos neturite, kuri sujungiama su „Ekskomisarų biuro“ stebėjimo ir valdymo centru (SVC), budinčiu 24 h per parą ir vardan Jūsų saugumo dirbančiu 7 dienas per savaitę;
  • Gavęs pavojaus signalą, centrinio pulto operatorius siunčia ginkluotą ir profesionalų greitojo reagavimo grupės ekipažą;
  • Greitasis reagavimo ekipažas, atvykęs į vietą, iš kurios gautas signalas, nutraukia pasikėsinimą, nukreiptą prieš Jūsų ar artimųjų sveikatą ar turtą, bei nedelsiant sulaiko pažeidėjus.

Pavojaus mygtukas

Tai ypatingai dinamiška, universali ir lengvai naudojama apsaugos sistema užtikrinanti itin greitą reagavimą į pavojus, iškilusius turtui bei žmonių sveikatai ar gyvybei. Nuspaudus pavojaus mygtuką, stebėjimo ir valdymo centras nedelsdamas siunčia ginkluotą greitojo reagavimo ekipažą į pavojaus vietą.

„Pavojaus mygtuko“ paslauga veikia šiuo principu:

  • Jūsų patalpose sumontuojamas stacionarus ar nešiojamas pavojaus mygtukų komplektas, kuris sujungiamas su „Ekskomisarų biuro“ stebėjimo ir valdymo centru (SVC), budinčiu 24h per parą;
  • Gavęs pavojaus signalą ir adresą, automatiškai perduodamą iš įvykio vietos, SVC operatorius siunčia ginkluotą greitojo reagavimo grupės ekipažą;.
  • Greitasis reagavimo ekipažas, atvykęs į vietą, iš kurios gautas signalas, nutraukia pasikėsinimą, nukreiptą prieš patalpose ar teritorijoje esančius asmenis bei turtą, ir neutralizuoja nepageidaujamus asmenis.

„Pavojaus mygtuko“ paslauga veikia visą parą, 7 dienas per savaitę, todėl dėl saugomo turto ir asmenų gyvybės bei sveikatos galite būti visuomet ramūs. 

SOS skambutis

„SOS skambučio” paslauga yra lankstus būdas Jūsų turtui ir sau pačiam apsisaugoti nuo iškylančių grėsmių ir pavojų. Ši paslauga užtikrina galimybę sulaukti pagalbos esant bet kur, kur su savimi turite mobiliojo ryšio telefoną. Be to, kviečiant pagalbą galite nurodyti bet kurį adresą ar vietovę kur reikalingas profesionalus „Ekskomisarų biuro“ ekipažas, arba sudarydami sutartį užregistruoti adresą, kuriuo automatiškai bus siunčiamas ginkluotas greitojo reagavimo ekipažas, taip sutaupant brangų laiką.

Šiai paslaugai nereikia įrengti jokios apsaugos sistemos, nes paslauga veikia taip:

  • Savo telefonu surenkate „Ekskomisarų biuro“ stebėjimo ir valdymo centro (SVC), budinčio visą parą, 7 dienas per savaitę, numerį bei nurodote adresą, kuriuo pageidaujate ginkluoto greitojo reagavimo ekipažo. Jeigu sutartyje iš anksto užregistruojate adresą, pavojaus metu paskambinus ekipažas automatiškai siunčiamas tuo adresu;
  • Gavęs pavojaus signalą, SVC operatorius siunčia greitojo reagavimo grupės ekipažą Jūsų nurodytu adresu, o atvykęs į įvykio vietą greitasis reagavimo ekipažas nutraukia pasikėsinimą, nukreiptą prieš Jums brangius asmenis bei turtą.

Patruliavimas

Patruliavimas– tai efektyvus būdas atbaidyti vagis nuo jūsų turto. Ne paslaptis, kad ilgapirščiai, prieš puldami ir plėšdami namus, biurus, sandėlius ar kitus objektus, dažniausiai apžiūri ir įvertina situaciją, tačiau išvydę, kad objektą nuolatos tikrina apsaugos darbuotojai, gali šio plano ir atsisakyti. Patruliavimo paslaugos yra teikiamos patyrusių ir ilgametę darbo patirtį turinčių „Ekskomisarų biuro“ profesionalų, kurie atsakingai stebi objektus ir kompetentingai vykdo savo darbą, todėl galite būti ramūs dėl savo turto saugumo.

Jums pageidaujant, patruliavimas gali būti vykdomas reguliariai, galima dislokuoti reagavimo ekipažą, kuris niekada nenuleis akių nuo jūsų turto. Reguliari objektų apžiūra gali būti vykdoma jūsų pageidaujamu laiku ir dažnumu – naktį, dieną, savaitgaliais ar švenčių dienomis.

Mes ypatingai daug dėmesio skiriame savo klientų individualiems poreikiams, todėl teikiame profesionalias apsaugos specialistų konsultacijas, galime pasiūlyti optimaliausiai jūsų lūkesčius atitinkantį apsaugos paslaugų paketą bei puikų kainos ir kokybės santykį. Profesionalios patruliavimo paslaugos užtikrina saugumą ir leidžia ramiai miegoti naktimis, nesijaudinant dėl turto. Greitojo reagavimo grupėje dirba aukštos kvalifikacijos apsaugos darbuotojai, kurių tiek fiziniam, tiek psichologiniam parengimui skiriamas ypatingas dėmesys.

 

GAUKITE PASIŪLYMĄ