Privatiems

Verslui

Partneriams

Klientams

Elektroninė sauga

Elektroninė sauga

Tai reagavimas į pavojaus signalus, gautus iš Jūsų objekto apsaugos sistemos. Ši paslauga skirta užtikrinti patalpų, teritorijos ar kito objekto saugumą minimaliomis sąnaudomis. Gavęs pavojaus signalą, centrinio stebėjimo pulto (CSP) operatorius nedelsiant siunčia ginkluotą greitojo reagavimo grupės (GRG) ekipažą, kuris nutraukia pasikėsinimą, nukreiptą prieš Jūsų turtą ar sveikatą bei sulaiko pažeidėjus.

Komercinių patalpų apsauga

  • Jūsų komercinėse patalpose sumontuojama moderni apsaugos sistema, jei dar jos neturite, kuri sujungiama su „Ekskomisarų biuro“ centriniu stebėjimo pultu (CSP), budinčiu 24 h per parą ir vardan Jūsų saugumo dirbančiu 7 dienas per savaitę;
  • Gavęs pavojaus signalą, centrinio pulto operatorius siunčia ginkluotą ir profesionalų greitojo reagavimo grupės ekipažą;
  • Greitasis reagavimo ekipažas, atvykęs į vietą, iš kurios gautas signalas, nutraukia pasikėsinimą, nukreiptą prieš Jūsų ar artimųjų sveikatą ar turtą, bei nedelsiant sulaiko pažeidėjus.

Pavojaus mygtukas

Tai ypatingai dinamiška, universali ir lengvai naudojama apsaugos sistema užtikrinanti itin greitą reagavimą į pavojus, iškilusius turtui bei žmonių sveikatai ar gyvybei. Nuspaudus pavojaus mygtuką, centrinis stebėjimo pultas nedelsdamas siunčia ginkluotą greitojo reagavimo ekipažą į pavojaus vietą.

„Pavojaus mygtuko“ paslauga veikia šiuo principu:

  • Jūsų patalpose sumontuojamas stacionarus ar nešiojamas pavojaus mygtukų komplektas, kuris sujungiamas su „Ekskomisarų biuro“ centriniu stebėjimo pultu (CSP), budinčiu 24h per parą;
  • Gavęs pavojaus signalą ir adresą, automatiškai perduodamą iš įvykio vietos, CSP operatorius siunčia ginkluotą greitojo reagavimo grupės ekipažą;.
  • Greitasis reagavimo ekipažas, atvykęs į vietą, iš kurios gautas signalas, nutraukia pasikėsinimą, nukreiptą prieš patalpose ar teritorijoje esančius asmenis bei turtą, ir neutralizuoja nepageidaujamus asmenis.

„Pavojaus mygtuko“ paslauga veikia visą parą, 7 dienas per savaitę, todėl dėl saugomo turto ir asmenų gyvybės bei sveikatos galite būti visuomet ramūs. 

SOS skambutis

„SOS skambučio” paslauga yra lankstus būdas Jūsų turtui ir sau pačiam apsisaugoti nuo iškylančių grėsmių ir pavojų. Ši paslauga užtikrina galimybę sulaukti pagalbos esant bet kur, kur su savimi turite mobiliojo ryšio telefoną. Be to, kviečiant pagalbą galite nurodyti bet kurį adresą ar vietovę kur reikalingas profesionalus „Ekskomisarų biuro“ ekipažas, arba sudarydami sutartį užregistruoti adresą, kuriuo automatiškai bus siunčiamas ginkluotas greitojo reagavimo ekipažas, taip sutaupant brangų laiką.

Šiai paslaugai nereikia įrengti jokios apsaugos sistemos, nes paslauga veikia taip:

  • Savo telefonu surenkate „Ekskomisarų biuro“ centrinio stebėjimo pulto (CSP), budinčio visą parą, 7 dienas per savaitę, numerį bei nurodote adresą, kuriuo pageidaujate ginkluoto greitojo reagavimo ekipažo. Jeigu sutartyje iš anksto užregistruojate adresą, pavojaus metu paskambinus ekipažas automatiškai siunčiamas tuo adresu;
  • Gavęs pavojaus signalą, CSP operatorius siunčia greitojo reagavimo grupės ekipažą Jūsų nurodytu adresu, o atvykęs į įvykio vietą greitasis reagavimo ekipažas nutraukia pasikėsinimą, nukreiptą prieš Jums brangius asmenis bei turtą.

Patruliavimas

Jūsų pageidaujamu laiku greitojo reagavimo ekipažo darbuotojai patikrins Jūsų objekto būklę, galima reguliari objekto patikra, ekipažo dislokavimas. Greitojo reagavimo grupėje dirba aukštos kvalifikacijos apsaugos darbuotojai, kurių tiek fiziniam, tiek psichologiniam parengimui skiriamas ypatingas dėmesys.

 

GAUKITE PASIŪLYMĄ