Privatiems

Verslui

Partneriams

Klientams

Elektroninė sauga

Elektroninė sauga

Tai reagavimas į pavojaus signalus, gautus iš Jūsų objekto apsaugos sistemos. Ši paslauga skirta užtikrinti patalpų, teritorijos ar kito objekto saugumą minimaliomis sąnaudomis. Gavęs pavojaus signalą, stebėjimo ir valdymo centro (SVC) operatorius nedelsiant siunčia ginkluotą greitojo reagavimo grupės (GRG) ekipažą, kuris nutraukia pasikėsinimą, nukreiptą prieš Jūsų turtą ar sveikatą bei sulaiko pažeidėjus.

Patruliavimas

Patruliavimas– tai efektyvus būdas atbaidyti vagis nuo jūsų turto. Ne paslaptis, kad ilgapirščiai, prieš puldami ir plėšdami namus, biurus, sandėlius ar kitus objektus, dažniausiai apžiūri ir įvertina situaciją, tačiau išvydę, kad objektą nuolatos tikrina apsaugos darbuotojai, gali šio plano ir atsisakyti. Patruliavimo paslaugos yra teikiamos patyrusių ir ilgametę darbo patirtį turinčių „Ekskomisarų biuro“ profesionalų, kurie atsakingai stebi objektus ir kompetentingai vykdo savo darbą, todėl galite būti ramūs dėl savo turto saugumo.

Jums pageidaujant, patruliavimas gali būti vykdomas reguliariai, galima dislokuoti reagavimo ekipažą, kuris niekada nenuleis akių nuo jūsų turto. Reguliari objektų apžiūra gali būti vykdoma jūsų pageidaujamu laiku ir dažnumu – naktį, dieną, savaitgaliais ar švenčių dienomis.

Mes ypatingai daug dėmesio skiriame savo klientų individualiems poreikiams, todėl teikiame profesionalias apsaugos specialistų konsultacijas, galime pasiūlyti optimaliausiai jūsų lūkesčius atitinkantį apsaugos paslaugų paketą bei puikų kainos ir kokybės santykį. Profesionalios patruliavimo paslaugos užtikrina saugumą ir leidžia ramiai miegoti naktimis, nesijaudinant dėl turto. Greitojo reagavimo grupėje dirba aukštos kvalifikacijos apsaugos darbuotojai, kurių tiek fiziniam, tiek psichologiniam parengimui skiriamas ypatingas dėmesys.

 

GAUKITE PASIŪLYMĄ