Privatiems

Verslui

Partneriams

Klientams

Elektroninė sauga

Elektroninė sauga

Tai reagavimas į pavojaus signalus, gautus iš Jūsų objekto apsaugos sistemos. Ši paslauga skirta užtikrinti patalpų, teritorijos ar kito objekto saugumą minimaliomis sąnaudomis. Gavęs pavojaus signalą, stebėjimo ir valdymo centro (SVC) operatorius nedelsiant siunčia ginkluotą greitojo reagavimo grupės (GRG) ekipažą, kuris nutraukia pasikėsinimą, nukreiptą prieš Jūsų turtą ar sveikatą bei sulaiko pažeidėjus.

SOS skambutis

„SOS skambučio” paslauga yra lankstus būdas Jūsų turtui ir sau pačiam apsisaugoti nuo iškylančių grėsmių ir pavojų. Ši paslauga užtikrina galimybę sulaukti pagalbos esant bet kur, kur su savimi turite mobiliojo ryšio telefoną. Be to, kviečiant pagalbą galite nurodyti bet kurį adresą ar vietovę kur reikalingas profesionalus „Ekskomisarų biuro“ ekipažas, arba sudarydami sutartį užregistruoti adresą, kuriuo automatiškai bus siunčiamas ginkluotas greitojo reagavimo ekipažas, taip sutaupant brangų laiką.

Šiai paslaugai nereikia įrengti jokios apsaugos sistemos, nes paslauga veikia taip:

  • Savo telefonu surenkate „Ekskomisarų biuro“ stebėjimo ir valdymo centro (SVC), budinčio visą parą, 7 dienas per savaitę, numerį bei nurodote adresą, kuriuo pageidaujate ginkluoto greitojo reagavimo ekipažo. Jeigu sutartyje iš anksto užregistruojate adresą, pavojaus metu paskambinus ekipažas automatiškai siunčiamas tuo adresu;
  • Gavęs pavojaus signalą, SVC operatorius siunčia greitojo reagavimo grupės ekipažą Jūsų nurodytu adresu, o atvykęs į įvykio vietą greitasis reagavimo ekipažas nutraukia pasikėsinimą, nukreiptą prieš Jums brangius asmenis bei turtą.
GAUKITE PASIŪLYMĄ