Privatiems

Verslui

Partneriams

Klientams

Mokymo paslaugos

Mokymo paslaugos

„Ekskomisarų biuras“ turi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos išduotą licenciją, suteikiančią teisę mokyti apsaugos darbuotojus bei asmenis, norinčius įsigyti šaunamuosius ginklus savigynai. Asmenims, baigusiems šiuos mokymo kursus, išduodami kursų baigimo pažymėjimai.

Mokymo kursus galime parengti specialiai konkretaus kliento poreikius atitinkančiomis temomis. Klausytojams pateikiamos teorinės ir praktinės žinios, padedančios nuo galimų grėsmių apsaugoti įmonės, asmeninį turtą, nuosavybę. Pateikiami patarimai, kaip elgtis ekstremaliomis aplinkybėmis, kriminalinių nusikaltimų, šantažo, užpuolimų ir kitais atvejais.

Organizuojami praktiniai kovinės savigynos, saugaus elgesio su ginklais, bei praktinio šaudymo seminarai.

Kursai organizuojami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Ekstremalių situacijų valdymo kursai

Kiek kainuoja Jūsų gyvybė? Ar atiduoti raktelius nuo prabangaus automobilio? Ar žiūrėti užpuolikui į akis? Ar esate tikras, kad neįprastos situacijos metu žinosite teisingus atsakymus į panašius klausimus? Mes nelinkime Jums tokių situacijų, mes siekiame, kad likimas būtų Jūsų rankose.

Mokymų metu apžvelgiama kriminogeninė situacija, nagrinėjamas pageidautinas elgesys ekstremalių situacijų (užpuolimas, plėšimas, gaisras ir t.t.) metu.

Registracija į kursus telefonu +370 5 210 23 40

GAUKITE PASIŪLYMĄ