Privatiems

Verslui

Partneriams

Klientams

Prekių ženklų apsauga

Prekių ženklų apsauga

Teikiame prekių ženklų apsaugos paslaugas. Tai paslauga, reikalinga kiekvienai savo įmonės ir gaminio prekės ženklą saugančiai kompanijai. „Ekskomisarų biuro“ saugos tarnyba daug metų dirba šioje srityje ir gali pasidžiaugti geriausiais rezultatais. Prekių gamintojai kartais net nežino falsifikuotų gaminių prekybos mąsto, tad jiems sunku kovoti su tokiais reiškiniais bei konkuruoti teisėtoje rinkoje.

Kada reikalinga prekių ženklų apsauga?

Kasmet į Lietuvą patenka vis daugiau prekių kontrabandos, kuri realizuojama rinkoje ir taip atima tikrąsias pajamas bei dalį įvaizdžio iš tikrojo gamintojo. Prekių ženklų apsauga reikalinga siekiant užkirsti kelią ne originalioms prekėms patekti į rinką, o patekus – jas pašalinti. Jei Jums rūpi Jūsų prekės ženklas, Jūsų tarptautinis įvaizdis bei tvarios pajamos, mūsų specialistai gali pasirūpinti tinkama Jūsų prekės ženklo apsauga. Mūsų prekių ženklų apsaugos skyriaus darbuotojai – profesionalai šioje srityje, sukaupę darbo patirtį su įvairių sričių falsifikuotais gaminiais.

  • Bendradarbiaujame su teisėsaugos institucijomis.
  • Surenkame svarbią informaciją prevencijai vykdyti.
  • Konsultuojame ir patariame prekės ženklo apsaugos klausimais.
  • Teisėtai iš apyvartos pašaliname falsifikuotą platinamą produkciją.
  • Atstovaujame klientų interesus teisme ar kitose institucijose.
  • Atliekame analizę ir išsiaiškiname falsifikuoto gaminio patekimo kelius į Lietuvą ar kitas Baltijos šalis, nustatome konkrečius susijusius asmenis.
GAUKITE PASIŪLYMĄ