Privatiems

Verslui

Partneriams

Klientams

Verslo sauga

Verslo sauga

Galime pasirūpinti profesionalia Jūsų verslo sauga. Jums nebereikės jaudintis dėl rizikos ar pavojų, nes mūsų profesionalūs darbuotojai padarys visus darbus už Jus. Mūsų saugos tarnyba „Ekskomisarų biuras“ teikia kompleksines verslo saugos paslaugas. Verslo subjektams atliekamas kompleksinis saugumo situacijos auditas, pateikiamos konkrečios išvados. Nagrinėjamas partnerių, investuotojų, darbuotojų patikimumas, komercinių paslapčių apsauga, skolų administravimas.  Mūsų komanda užtikrins Jūsų verslo saugumą ir ramų darbą. Jūs galėsite ramiai dirbti ir generuoti naujas idėjas, o mes užtikrinsime, kad jos liktų saugios.

 

Konsultacijos verslo, turto saugos ir teisiniais klausimais

Mūsų įmonė pirmiausia pateikia verslo rizikos faktorių įvertinimo ataskaitą, kurioje numatomos įvairios rizikos ir jų šalinimo galimybės. Taip išgryninamos užduotys, kurias atliks saugos tarnyba, o verslo atstovams suteikiama garantija ir aiškumas apie atliekamas verslo saugos paslaugas.

Skolų prevencija

Skolų prevencija apima priemonių visumą, padedančią išvengti ilgalaikių skolų atsiradimo. Įgyvendinus efektyvias skolų prevencijos priemones neteisminio skolų arba priverstinio skolų išieškojimo veiksmų tenka imtis vis rečiau, šis procesas tampa operatyvesnis bei pigesnis. Mes siekiame iš savo klientų perimti tas nemalonias procedūras ir problemas, kurias išmanome ir sugebame efektyviai išspręsti.

Skolų valdymas

Versle neretai pasitaiko finansinių nesklandumų. Deja, ne visuomet su nemokiais klientais ar partneriais norisi leistis į kalbas, o ir sukalbami būna ne visi. Mūsų įmonės teisininkai ir skolų administratoriai pasirūpins nemaloniomis užduotimis už Jus ir sąžiningais bei leistinais metodais paspartins skolų grąžinimo terminus bei procesus.                

Vekselių administravimas

Vekselis – vertybinis popierius, kuriuo jį išrašęs asmuo iki sutarto laiko įsipareigoja tiesiogiai ar netiesiogiai sumokėti tam tikrą pinigų sumą vekselyje nurodytam asmeniui. Tai paprasta ir efektyvi pinigų perdavimą užtikrinanti priemonė, reglamentuota Vekselių įstatymo. 
Vekselių įstatymo nustatyta tvarka atliekame galiojančių, klientui išrašytų vekselių atranką, administruojame vekselių galiojimo terminus, raginame vekselių davėjus sumokėti tam tikrą pinigų sumą, vekselyje nurodytam asmeniui. Jeigu vekselis nebus laiku apmokėtas, padėsime tinkamai įforminti protestą Vekselio Įstatymo 46 str. nustatyta tvarka.

Draudiminių įvykių administravimas

Mūsų saugos tarnyba gali pasirūpinti, kad draudiminiai įvykiai būtų tikri ir užfiksuoti sąžiningai. Profesionaliai ir patikimai atliekame draudiminių įvykių analizę ir tyrimus, identifikuojame ir išaiškiname nesąžiningus atvejus.

Juridinių asmenų duomenų bazė

Visa informacija apie Jus dominančius juridinius asmenis vienoje vietoje www.ebiuras.lt

GAUKITE PASIŪLYMĄ