Norite įsidarbinti?

SVARBI INFORMACIJA VIEŠOSIOS POLICIJOS RINKTINĖS “VYTIS” KLIENTAMS

Vyriausybės patvirtintoje Policijos plėtros programoje numatyta, kad Lietuvos viešosios policijos rinktinė „Vytis“ iki 2011 metų pabaigos turės atsisakyti komercinių paslaugų teikimo.

Norintieji sklandžiai pakeisti saugos tarnybą ir išvengti rizikingų situacijų (turtas laikinai nesaugomas), kurios galimai susidarys, esant dideliam interesantų skaičiui metų  pradžioje, turėtų ruoštis iš anksto. Reikia atkreipti dėmesį ir į tai, kad prieš perjungiant apsaugos sistemą, turi būti atlikta jos patikra. Rekomenduojame nedelsti iki paskutinės minutės ir nelaukti, kol gaus pranešimus iš policijos rinktinės „Vytis“, apie komercinių paslaugų teikimo nutraukimą.

PERĖJIMO Į PRIVAČIĄ SAUGOS TARNYBĄ ŽINGSNIAI

1.   Galimų grėsmių Jūsų turtui nustatymas (atliekama nemokamai)
2.   Paslaugų kainos nustatymas
3. Jūsų apsaugos sistemos techninės būklės įvertinimas (atliekama nemokamai)
4.   Prireikus, teikiami siūlymai apsaugos sistemos atnaujinimui (atliekama nemokamai)
5.   Prireikus, sistemos atnaujinimas (kaina priklauso nuo darbų apimties)
6.   Pasirašoma dvišalė apsaugos sutartis
7.   Jūsų apsaugos sistemos programavimas (atliekama nemokamai)
8. Jūsų apsaugos sistemos įjungimas į Centrinį Stebėjimo Pultą (atliekama nemokamai)
 
Mūsų elektroninės saugos specialistai ne tik pasiūlys, Jūsų poreikius atitinkantį, optimalų apsaugos sistemos sprendimą, bet ir vykdys periodinę patikrą, bei šalins gedimus, jiems atsiradus. Gavę pavojaus signalą ginkluoti apsaugos darbuotojai į objektą atvyksta per sutartyje numatytą laiką – kelias minutes. Įvykus vagystei, sunaikinus ar sugadinus saugomą turtą dėl netinkamo sutartinių įsipareigojimų vykdymo, atlyginame patirtą materialinę žalą. Savo civilinę atsakomybę esame apdraudę 2 mln. Lt sumai. Teikiame ir papildomas saugos paslaugas – klientas gali gauti trumpąsias žinutes (SMS), kuriomis informuojama, kada buvo įjungta ir išjungta signalizacija. Yra galimybė užsisakyti išklotinę, kurioje pateikiama detali informacija apie visus sistemoje registruojamus veiksmus: tikslų signalizacijos įjungimo ir išjungimo laiką, kada gautas pavojaus signalas ir t. t. Šią informaciją galima stebėti ir internete, prisijungus prie savitarnos svetainės.

DĖL PASLAUGŲ TEIKIMO KREIPKITĖS BENDRUOJU NUMERIU 1646 ARBA SUSISIEKITE SU JŪSŲ REGIONĄ APTARNAUJANČIU VADYBININKU