Privatiems

Verslui

Partneriams

Klientams

Temperatūros matavimo sprendimai

 

Šiuo metu pasaulis susiduria su COVID-19 viruso keliamais iššūkiais, todėl dabar įvairių verslo segmentų veiklos užtikrinimui yra ypač svarbu pasirūpinti savo darbuotojų ir klientų saugumu.

Reaguodami į susidariusią situaciją, pristatome kūno temperatūros matavimo sprendimus. Tai saugus, tikslus ir greitai įrengiamas nuotolinis žmogaus kūno temperatūros matavimo sprendimas. Ši sistema padeda itin operatyviai stebėti žmonių sveikatos būklę pačiose įvairiausiose jų susibūrimo ir darbo vietose – biuro patalpose, prekybos centruose, sporto klubuose, logistikos sandėliuose, gamybinėse įmonėse ir pan. Tai puiki prevencija kovojant su pandemija ir galimybė apsaugoti savo verslą, darbuotojus ir klientus nuo galimo užkrato išplitimo.

VEIKIMO PRINCIPAS

Sprendimai įrengiami tose vietose, kur nuolatos arba periodiškai yra didelis žmonių srautas ir reikalinga žmonių kontrolė. Sistema aptinka aukštesnę temperatūrą turintį asmenį ir šią informaciją perduoda įeigą kontroliuojančiam darbuotojui. Tokiu būdu yra užtikrinamas savalaikis galimų viruso nešiotojų identifikavimas ir jų atskyrimas nuo sveikų žmonių bei apribojamas patekimas į patalpas. Tai patikima apsauga nuo galimo infekcijos platinimo ir užkertamas kelias viruso plitimui.

 

SPRENDIMŲ ALTERNATYVOS:

DIDELIO ŽMONIŲ SRAUTO TEMPERATŪROS MATAVIMO SPRENDIMAS

DIDELIO ŽMONIŲ SRAUTO TEMPERATŪROS MATAVIMO SPRENDIMAS – skirtas didelėms patalpoms su dideliu žmonių srautu: prekybos centrams, paviljonams, parodoms, sporto centrams ir pan.

Komplektą sudaro:

 1. Karščiavimo terminė kamera.
 2. Kalibratorius (black body).
 3. Trikojis (pagal poreikį).
 4. Programinė įranga.
 5. Vaizdo įrašymo įrenginys (pagal poreikį).

VEIKIMAS: Kamera montuojama patalpose, kur galimas didelis žmonių judėjimas. Kamera aptinka veidą ir temperatūra matuojama žmogaus kaklo srityje, dėl to matavimai atliekami itin greitai ir patikimai. Siekiant padidinti matavimų tikslumą, kameros matymo ribose įrengiamas kalibratorius, kuris spinduliuoja etaloninę 36.6 temperatūrą, pagal kurį kamera pastoviai susikalibruoja ir tokiu būdu pasiekiamas maksimalus matavimo tikslumas.

SPRENDIMO PRIVALUMAI:

 • Veidų aptikimas ir atpažinimas.
 • Veidų analizė: nustatoma ar asmuo dėvi apsauginę kaukę.
 • Pranešimai aptikus aukštą temperatūrą.
 • Specializuota programinė įranga.
 • Žmonių srauto temperatūros matavimas: Vienu metu gali matuoti ~15 žmonių temperatūrą arba 900 žm./min.
 • Efektyvumas: kūno temperatūros nustatymas vos per 0,2 sekundės
 • Bekontaktis temperatūros matavimas– matavimo atstumas nuo 3 iki 5 metrų.
 • Temperatūros matavimo diapazonas: 10 °C ~ 50 °C
 • Tikslumas: kūno temperatūros matavimo paklaida ± 0.3 °C .
 • Kompleksinis sprendimas: į pasiūlymą įskaičiuota visa darbui reikalinga įranga, jos įrengimas, programavimas bei personalo, dirbsiančio su šia įranga, apmokymai.
 • Labiausiai tinka didelėms patalpoms su dideliu žmonių srautu, kur nėra galimybės matuoti temperatūrą paeiliui ar nukreipti srautą siauru praėjimu (per turniketą, duris, vartelius ir pan.). Gali būti statomas ant trikojo ar montuojamas stacionariai.

 

Jei domina sprendimas, susisiekite užpildę užklausos formą žemiau arba skambinkite tel.: 1646

GAUKITE PASIŪLYMĄ