Privatiems

Verslui

Partneriams

Klientams

Temperatūros matavimo sprendimai

 

Šiuo metu pasaulis susiduria su COVID-19 viruso keliamais iššūkiais, todėl dabar įvairių verslo segmentų veiklos užtikrinimui yra ypač svarbu pasirūpinti savo darbuotojų ir klientų saugumu.

Reaguodami į susidariusią situaciją, pristatome kūno temperatūros matavimo sprendimus. Tai saugus, tikslus ir greitai įrengiamas nuotolinis žmogaus kūno temperatūros matavimo sprendimas. Ši sistema padeda itin operatyviai stebėti žmonių sveikatos būklę pačiose įvairiausiose jų susibūrimo ir darbo vietose – biuro patalpose, prekybos centruose, sporto klubuose, logistikos sandėliuose, gamybinėse įmonėse ir pan. Tai puiki prevencija kovojant su pandemija ir galimybė apsaugoti savo verslą, darbuotojus ir klientus nuo galimo užkrato išplitimo.

VEIKIMO PRINCIPAS

Sprendimai įrengiami tose vietose, kur nuolatos arba periodiškai yra didelis žmonių srautas ir reikalinga žmonių kontrolė. Sistema aptinka aukštesnę temperatūrą turintį asmenį ir šią informaciją perduoda įeigą kontroliuojančiam darbuotojui. Tokiu būdu yra užtikrinamas savalaikis galimų viruso nešiotojų identifikavimas ir jų atskyrimas nuo sveikų žmonių bei apribojamas patekimas į patalpas. Tai patikima apsauga nuo galimo infekcijos platinimo ir užkertamas kelias viruso plitimui.

 

SPRENDIMŲ ALTERNATYVOS:

ĮEIGOS KONTROLĖS IR TEMPERATŪROS MATAVIMO SPRENDIMAS

ĮEIGOS KONTROLĖS IR TEMPERATŪROS MATAVIMO SPRENDIMAS – skirtas naudoti kaip įeigos kontrolė, kur nereikia didelio žmonių srauto pralaidumo.

Komplektą sudaro:

  1. Veidų atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas.

VEIKIMAS: Terminalas įrengiamas prie įėjimo į patalpas (vidaus patalpose). Programuojami terminalo veikimo režimai, esant poreikiui užpildoma žmonių veidų duomenų bazė, kas turi leidimą patekti į patalpas. Darbuotojui ar klientui priėjus prie terminalo yra nuskaitomas jo veidas ir matuojama temperatūra. Rodmenims viršijus nustatytą ribą ir/arba nesant kaukei – asmuo nebus įleistas į patalpas, o atsakingi asmenys gaus pranešimą apie įvykį.

SPRENDIMO PRIVALUMAI:

  • Įėjimo durų (vartų, turniketo ir pan.) valdymas.
  • Veidų aptikimas ir atpažinimas. Veidų duomenų bazė.
  • Veidų analizė: nustatoma ar asmuo dėvi apsauginę kaukę.
  • Žmonių srauto temperatūros matavimas: galimybė paeiliui matuoti apie 30 žmonių kūno temperatūrą per 1 min.
  • Efektyvumas: kūno temperatūros nustatymas vos per 0,5
  • Temperatūros matavimo diapazonas: 10 °C ~ 50 °C
  • Tikslumas: kūno temperatūros matavimo paklaida ± 5 °C .
  • Kompleksinis sprendimas: į pasiūlymą įskaičiuotas temperatūros matavimo ir veidų atpažinimo terminalas, jo įrengimas, programavimas bei personalo apmokymai.
  • Labiausiai tinka kaip įeigos kontrolės įrenginys, kuris papildomai matuoja temperatūrą. Yra galimybė vykdyti darbuotojų darbo laiko apskaitą, neįleisti į patalpas karščiuojančius žmones ar asmenis be kaukės.

 

Jei domina sprendimas, susisiekite užpildę užklausos formą žemiau arba skambinkite tel.: 1646

 

GAUKITE PASIŪLYMĄ