Privatiems

Verslui

Partneriams

Klientams

Temperatūros matavimo sprendimai

 

Šiuo metu pasaulis susiduria su COVID-19 viruso keliamais iššūkiais, todėl dabar įvairių verslo segmentų veiklos užtikrinimui yra ypač svarbu pasirūpinti savo darbuotojų ir klientų saugumu.

Reaguodami į susidariusią situaciją, pristatome kūno temperatūros matavimo sprendimus. Tai saugus, tikslus ir greitai įrengiamas nuotolinis žmogaus kūno temperatūros matavimo sprendimas. Ši sistema padeda itin operatyviai stebėti žmonių sveikatos būklę pačiose įvairiausiose jų susibūrimo ir darbo vietose – biuro patalpose, prekybos centruose, sporto klubuose, logistikos sandėliuose, gamybinėse įmonėse ir pan. Tai puiki prevencija kovojant su pandemija ir galimybė apsaugoti savo verslą, darbuotojus ir klientus nuo galimo užkrato išplitimo.

VEIKIMO PRINCIPAS

Sprendimai įrengiami tose vietose, kur nuolatos arba periodiškai yra didelis žmonių srautas ir reikalinga žmonių kontrolė. Sistema aptinka aukštesnę temperatūrą turintį asmenį ir šią informaciją perduoda įeigą kontroliuojančiam darbuotojui. Tokiu būdu yra užtikrinamas savalaikis galimų viruso nešiotojų identifikavimas ir jų atskyrimas nuo sveikų žmonių bei apribojamas patekimas į patalpas. Tai patikima apsauga nuo galimo infekcijos platinimo ir užkertamas kelias viruso plitimui.

 

SPRENDIMŲ ALTERNATYVOS:

MOBILUS TEMPERATŪROS MATAVIMO SPRENDIMAS

MOBILUS TEMPERATŪROS MATAVIMO SPRENDIMAS – skirtas nedidelėms patalpoms su nedideliu žmonių srautu. Tai mobilus sprendimas, kurį galima lengvai kilnoti iš vienos vietos į kitą.

 Komplektą sudaro:

 1. Planšetė.
 2. Termovizoriaus modulis.
 3. Trikojis.
 4. Laidai, tvirtinimai ir kt.

VEIKIMAS: Kamera pastatoma patalpoje prie įėjimo arba koridoriuje, kur norima matuoti įeinančių žmonių temperatūrą. Termovizoriaus modulis planšetės pagalba atvaizduoja infraraudonųjų spindulių spektro vaizdą, aptinka veidus ir matuoja temperatūrą. Žmogaus veidas, kurio temperatūra viršija 37.2, bus pažymėtas kita spalva.

SPRENDIMO PRIVALUMAI:

 • Žmonių srauto temperatūros matavimas: galimybė paeiliui matuoti iki 60 žmonių kūno temperatūrą per 1 min.
 • Efektyvumas: kūno temperatūros nustatymas vos per 1 sekundę
 • Temperatūros matavimo diapazonas: 10 °C ~ 50 °C
 • Tikslumas: kūno temperatūros matavimo paklaida ± 0.5 °C .
 • Veidų aptikimo funkcija
 • Kompleksinis sprendimas: į pasiūlymą įskaičiuota visa darbui reikalinga įranga, jos įrengimas, programavimas bei personalo, dirbsiančio su šia įranga, apmokymai.
 • Labiausiai tinka nedidelėms patalpoms su nedideliu žmonių srautu, kai temperatūra matuojama periodiškai (keičiantis darbuotojų pamainai) arba yra poreikis keisti matavimo vietą.

 

Jei domina sprendimas, susisiekite užpildę užklausos formą žemiau arba skambinkite tel.: 1646

 

GAUKITE PASIŪLYMĄ