Belaidė apsaugos sistema

Būk ramus Expert

Būk ramus 1
Būk ramus 2
Būk ramus 3
Būk ramus Expert

Būk ramus Expert


Apsaugos sistemą galite lengvai susikomplektuoti patys pagal savo asmeninius poreikius.

Šis apsaugos sprendimas puikiai tinka norint apsaugoti bet kokio tipo objektą iki 16 patalpų.

Nemokamai įrengsime apsaugos sistemą, kurios signalai bus perduodami į Stebėjimo ir valdymo centrą. Objekto siunčiami signalai bus stebimi 24 val. 7 dienas per savaitę. O gavus sistemos suveikimo signalą – nedelsiant išsiųsime greitojo reagavimo ekipažą.

SUSIKOMPLEKTUOK APSAUGOS SISTEMĄ PATS!


Į sprendimą įeina


Belaidė apsaugos sistema (1vnt.)
GPRS siųstuvas su SIM kortele (1vnt.)
Vidinė garso sirena (1vnt.)
PASISKAIČIUOKITE KAINĄ

PAPILDOMAI PASIRINKITE APSAUGOS SISTEMOS ELEMENTŲ REIKALINGĄ KIEKĮ


Aprašymas ir nuotrauka
Aprašymas ir nuotrauka
Belaidė LCD klaviatūra

Skirta įjungti/išjungti apsaugos sistemą bei valdyti/konfigūruoti sistemą. Dėl jos mobilumo ją galime įrengti bet kurioje patalpos vietoje, kuri bus Jums patogiausia apsaugos sistemos naudojimui.

Aprašymas ir nuotrauka
Aprašymas ir nuotrauka
Belaidis magnetinis lango/durų jutiklis

Skirtas stebėti duris, langus ir kitus atsidarančius/ užsidarančius mechanizmus. Veikimo nuotolis 40-70 metrų nuo centralės. Įrenginyje yra baterijos lygio indikatorius.

Aprašymas ir nuotrauka
Aprašymas ir nuotrauka
Belaidis judesio jutiklis

Užfiksuoja judesius saugomoje patalpoje. Veikimo nuotolis 10 metrų ir veikimo kampas iki 87 laipsnių. Speciali technologija leidžia nereaguoti į gyvūnų, sveriančių iki 18 kg, judesius. Veikimo nuotolis 35-70 metrų nuo centralės. Įrenginyje yra baterijos lygio indikatorius.

Aprašymas ir nuotrauka
Aprašymas ir nuotrauka
Belaidis vandens jutiklis

Skirtas stebėti patalpų grindis, kuriose yra padidinta užliejimo vandeniu tikimybė: virtuvė, vonia, garažas. Veikimo nuotolis iki 30 metrų nuo centralės.

Aprašymas ir nuotrauka
Aprašymas ir nuotrauka
Belaidis dūmų jutiklis

Skirtas stebėti patalpas, kuriose yra padidinta gaisro tikimybė: virtuvė, garažas, sandėliukas. Veikimo nuotolis iki 35 metrų nuo centralės. Fotoelektrinis dūmų detektorius su jautriu sensoriumi. Jis efektyvus aptinkant smilkstančius dūmus, ypač gerai tinka virtuvėse, gyvenamuosiuose kambariuose, miegamuosiuose ir kitur, kur yra daug baldų.

Aprašymas ir nuotrauka
Aprašymas ir nuotrauka
Lauko garso sirena

Skirta perspėti apie apsaugos sistemos suveikimą pastato išorėje, dažniausiai kabinama ant fasado sunkiai pasiekiamoje vietoje. Lauko sirena turi ir blykstę, skirtą vizualiam informavimui. Veikimo nuotolis iki 70 metrų nuo centralės.

Iš viso kaina

eur/mėn.

Užsakyti
1646

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite čia.