KOMPLEKSINIS SAUGUMAS

UŽSITIKRINK MAKSIMALIĄ SAVO TURTO APSAUGĄ!

TIK DABAR, užsisakius „Ekskomisarų biuro“ patalpų apsaugą, gaukite net 25% nuolaidą seifui įsigyti iš mūsų partnerių DREMLER siūlomo plataus asortimento!

Kompleksinio saugumo privalumai


Kaip veikia reagavimo paslauga?

Patalpose esama apsaugos sistema (neturint apsaugos sistemos – galime ją įrengti) prijungiama prie „Ekskomisarų biuro“ stebėjimo ir valdymo centro (SVC), budinčio visą parą (24/7). Suveikus apsaugos sistemai, automatinė ekipažų valdymo ir priskyrimo programa, įvertinusi eismo sąlygas, nedelsiant išsiunčia greičiausiai galintį atvykti ginkluotą greitojo reagavimą ekipažą, kuris nutraukia pasikėsinimą, nukreiptą prieš Jus ar Jūsų turtą.

Apsaugos sistema gali būti įrengta bet kokio tipo objekte (bute, name, sodyboje, garaže, biure, komercinėse patalpose ar kitos paskirties objekte).

Taip pat, Jūs patys galėsite valdyti apsaugos sistemą BŪK RAMUS mobiliąja programėle bei stebėti apsaugos sistemos pranešimus. Plačiau apie programėlę čia: BŪK RAMUS

Platus seifų asortimentas:

Seifų ekspertai UAB „Dremler“ siūlo platų skirtingų saugumo lygių, dydžių, spynų ir kategorijų sertifikuotų seifų pasirinkimą, kurie užtikrina vertingų daiktų, pinigų, dokumentų, laikmenų, juvelyrikos dirbinių ir kitų svarbių daiktų apsaugą nuo žaibišku greičiu atliekamos vagystės.

Asortimente rasite seifus turinčius ne tik apsaugą nuo vagystės, bet ir apsaugančius nuo gaisro, turinčius priešgaisrinį užpildą su atsparumu ugniai nuo 30 iki 120 min.

Pasiūlymo sąlygos:

Užsisakykite “Ekskomisarų biuro” reagavimo paslaugą ir gaukite 25 % nuolaidą bet kuriam pasirinktam seifui įsigyti iš UAB „Dremler“ fizinės arba internetinės parduotuvės www.dremler.lt

Dėl nuolaidos kodo kreipkitės į savo vadybininką po apsaugos paslaugų užsakymo.

*Yra papildomų sąlygų.

 

Gauti pasiūlymą
1646

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite čia.