Dabar namų apsauga tik 1 Eur/mėn. net pusę metų!

Saugome daugiau nei matoma akimis

Kai namuose apsilanko ilgapirščiai, patiriame ne tik finansinę žalą, bet prarandame ir savo asmeninės erdvės neliečiamumą. Su lig šia akimirka susvyruoja saugumo pojūtis, apima neviltis ir baimė, kad kažkam esame taikiniu.

Net jei vagių grobis paprastai būna materialinis turtas, turėję tokią patirtį žmonės mini ir neapčiuopiamus dalykus: pasikėsinimą į namų jaukumą, sudrumstą ramybę ar emociškai blogą savijautą. Kartą patyrę nekviestų “svečių” apsilankymą, sužinome, kad vagys visuomet pasiima ir tai, kas nematoma akimis.

Nukentėjusiųjų liudijimai: prarasti prisiminimai, nutrauktos istorijos ir pasėta baimė

Vagys išsineša istoriją – palieka baimę


Užkirsk kelią nerimui ir baimei. Pasirūpink savo ir šeimos saugumu jau dabar, nes namų apsaugos paslaugos – tik 1 Eur/mėn. net pusę metų*!

Užpildykite užklausos formą paspaudus mygtuką „Gauti pasiūlymą“ ir mes su Jumis susisieksime!

„Ekskomisarų biuras” namų saugumu rūpinasi 24 val. per parą 7 dienas per savaitę. Mūsų pareiga suteikti pilnavertę pagalbą, apsaugant ne tik materialias, bet ir nematomas vertybes.

Plačiau apie paslaugą:

Patalpose esama apsaugos sistema (neturint apsaugos sistemos – galime ją įrengti) prijungiama prie „Ekskomisarų biuro“ stebėjimo ir valdymo centro (SVC), budinčio visą parą (24/7). Suveikus apsaugos sistemai, automatinė ekipažų valdymo programa, įvertinusi eismo sąlygas, nedelsiant išsiunčia greičiausiai galintį atvykti greitojo reagavimą ekipažą, kuris nutraukia pasikėsinimą, nukreiptą prieš Jus ar Jūsų turtą.

Taip pat jūsų patogumui sukurta speciali mobilioji programėlė BŪK RAMUS, kurioje, kad ir kur bebūtumėt, galėsite stebėti savo namų apsaugos sistemos siunčiamus pranešimus, valdyti apsaugos sistemą ar SOS mygtuko paspaudimu operatyviai išsikviesti greitojo reagavimo ekipažą.

 

*Specialus apsaugos pasiūlymas galioja tik fiziniams asmenims pasirašius terminuotą 24 mėn. sutartį.

*Pasiūlymas galioja iki š.m. liepos 15d.

1646

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite čia.