Privatiems

Verslui

Partneriams

Klientams

Namų apsauga

Namų apsauga

Nesaugomi namai paliekami tušti pusdieniui ar net visai dienai iki kol šeimininkai grįžta namo yra lengvas grobis vagims. Taigi, kad grįžus po dienos darbų rastumėte visus jums priklausančius daiktus, galime pasiūlyti sprendimus, kurie atitiks Jūsų poreikius.

Profesionali namų apsauga ir namų apsaugos sistemos – Ekskomisarų Biuro specializacija.

Pavojaus mygtukas

Tai ypatingai dinamiška, universali ir lengvai naudojama apsaugos sistema, pritaikoma viešuosiuose ir privačiuose objektuose, tokiuose kaip namai, butai, kotedžai, švietimo įstaigos ar komercinės patalpos, ir užtikrinanti itin greitą reagavimą į pavojus, iškilusius turtui bei žmonių sveikatai ar gyvybei. Nuspaudus pavojaus mygtuką, informacija žaibiškai perduodama „Ekskomisarų biuro“ centriniam stebėjimo pultui, kuris nedelsdamas siunčia ginkluotą greitojo reagavimo ekipažą į pavojaus vietą.

„Pavojaus mygtuko“ paslauga veikia šiuo principu:

  • Jūsų patalpose sumontuojamas stacionarus ar nešiojamas pavojaus mygtukų komplektas, kuris sujungiamas su „Ekskomisarų biuro“ stebėjimo ir valdymo centru (SVC), budinčiu 24h per parą;
  • Gavęs pavojaus signalą ir adresą, automatiškai perduodamą iš įvykio vietos, SVC operatorius siunčia ginkluotą greitojo reagavimo grupės ekipažą;.
  • Greitasis reagavimo ekipažas, atvykęs į vietą, iš kurios gautas signalas, nutraukia pasikėsinimą, nukreiptą prieš patalpose ar teritorijoje esančius asmenis bei turtą, ir neutralizuoja nepageidaujamus asmenis;

„Pavojaus mygtuko“ paslauga veikia visą parą, 7 dienas per savaitę, todėl dėl saugomo turto ir asmenų gyvybės bei sveikatos galite būti visuomet ramūs. 

GAUKITE PASIŪLYMĄ