Fizinė apsauga

Objektų periodinė apžiūra

Objektų periodinė apžiūra


Objektų periodinė apžiūra (patruliavimas) – tai efektyvus būdas atbaidyti vagis nuo Jūsų turto. Ne paslaptis, kad ilgapirščiai, prieš puldami ir plėšdami namus, biurus, sandėlius ar kitus objektus, dažniausiai apžiūri ir įvertina situaciją, tačiau išvydę, kad objektą nuolatos tikrina apsaugos darbuotojai, gali šio plano ir atsisakyti.

Patruliavimas gali būti vykdomas reguliariai, galima dislokuoti reagavimo ekipažą, kuris niekada nenuleis akių nuo jūsų turto. Reguliari objektų apžiūra gali būti vykdoma Jūsų pageidaujamu laiku ir dažnumu – naktį, dieną, savaitgaliais ar švenčių dienomis.

Mes ypatingai daug dėmesio skiriame savo klientų individualiems poreikiams, todėl teikiame profesionalias apsaugos specialistų konsultacijas, galime pasiūlyti optimaliausiai Jūsų lūkesčius atitinkantį apsaugos paslaugų paketą bei puikų kainos ir kokybės santykį. Greitojo reagavimo ekipažuose dirba aukštos kvalifikacijos apsaugos darbuotojai, kurių fiziniam ir psichologiniam parengimui skiriamas ypatingas dėmesys.

 

Fizinės apsaugos funkcijų ir darbo procesų monitoringui naudojame inovatyvią, specialiai tam tikslui sukurtą Smart security programą:

  • Individualiai kiekvienam objektui suformuojamos užduotys ir nustatomas jų atlikimo tvarkaraštis pagal dienas ir valandas.
  • Pagal nustatytą grafiką fiksuojamas užduočių atlikimas ir rezultatai.
  • Atliekant užduotis įrašomi komentarai, pridedamos nuotraukos.
  • Kliento atsakingi asmenys po įvykių ir/ar užduočių atlikimo realiu laiku, el. paštu gauna pranešimus.
  • Programoje registruojamas raktų išdavimo/grąžinimo data ir laikas, asmenų ir transporto patekimo/išvykimo data ir laikas.
  • Programoje integruota SOS (pavojaus mygtuko) funkcija.

 

Šiuolaikiniame technologijų pasaulyje ne visas užduotis galima patikėti vien tik elektroninėms apsaugos sistemoms: fizinė apsauga nepakeičiama visur, kur reikalingas betarpiškas žmogaus dalyvavimas. „Ekskomisarų biuras“ saugos tarnyba siūlo fizinės apsaugos paslaugas įvairiems gyvenimo atvejams.

Dėka reguliaraus darbuotojų kvalifikacijos kėlimo, ilgametės patirties bei mokymų, orientuotų į konkrečios aplinkos darbo specifiką, naudojamų pačių naujausių technologijų, galime pasiūlyti aukščiausius standartus atitinkančias fizinės saugos paslaugas.

UŽSISAKYKITE PASLAUGŲ ARBA PALIKITE ATSILIEPIMĄ

GAUTI PASIŪLYMĄ
PALIKTI ATSILIEPIMĄ
1646