Fizinė apsauga

Objektų apsauga

Fizinė apsauga


Fizinė apsauga – tai asmens ir turto apsauga, kai apsaugos darbuotojai betarpiškai budi saugomame objekte ir vykdo su Klientu suderintas funkcijas. Atsižvelgiant į objekto pobūdį, apsaugos darbuotojai dažniausiai naudoja technines apsaugos priemones (vaizdo stebėjimo, signalizacijos, įeigos kontrolės sistemas), tačiau gali jų ir nenaudoti. Šiuolaikiniame technologijų pasaulyje ne visas užduotis galima patikėti vien tik elektroninėms apsaugos sistemoms: fizinė apsauga nepakeičiama visur, kur reikalingas betarpiškas žmogaus dalyvavimas. „Ekskomisarų biuras“ saugos tarnyba siūlo fizinės apsaugos paslaugas įvairiems gyvenimo atvejams.

Dėka reguliaraus darbuotojų kvalifikacijos kėlimo, ilgametės patirties bei mokymų, orientuotų į konkrečios aplinkos darbo specifiką, naudojamų pačių naujausių technologijų, galime pasiūlyti aukščiausius standartus atitinkančias fizinės saugos paslaugas.

Objektų apsauga


Taikydami šiuolaikines technologijas ir inovatyvius sprendimus, galime užtikrinti, kad mūsų saugos tarnybos teikiama objektų fizinė apsauga atitiktų aukščiausius kokybės standartus. Kiekvienam potencialiam Klientui parenkame ir pasiūlome optimaliausią konkretaus objekto apsaugos modelį: fizines, technines, inžinerines priemones, veiksmus ir procedūras, kurios yra skirtos galimų grėsmių aptikimui ir neutralizavimui.

Apsaugos darbuotojai aprūpinami specialiosiomis ir ryšio priemonėmis, gali būti ginkluoti šaunamaisiais ginklais. Esame sukaupę milžinišką patirtį užtikrinant didžiausių Lietuvos verslų, prekybos, verslo, , logistikos centrų bei pramoninių objektų saugumą, taigi pasiūlysime optimaliausią saugos sprendimą atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus bei kompetentingai įvertinę potencialias grėsmes.

Fizinės apsaugos funkcijų ir darbo procesų monitoringui naudojame inovatyvią, specialiai tam tikslui sukurtą Smart security programą:

  • Individualiai kiekvienam objektui suformuojamos užduotys ir nustatomas jų atlikimo tvarkaraštis pagal dienas ir valandas.
  • Pagal nustatytą grafiką fiksuojamas užduočių atlikimas ir rezultatai.
  • Atliekant užduotis įrašomi komentarai, pridedamos nuotraukos.
  • Kliento atsakingi asmenys po įvykių ir/ar užduočių atlikimo realiu laiku, el. paštu gauna pranešimus.
  • Programoje registruojamas raktų išdavimo/grąžinimo data ir laikas, asmenų ir transporto patekimo/išvykimo data ir laikas.
  • Programoje integruota SOS (pavojaus mygtuko) funkcija.

UŽSISAKYKITE PASLAUGŲ ARBA PALIKITE ATSILIEPIMĄ

GAUTI PASIŪLYMĄ
PALIKTI ATSILIEPIMĄ
1646