Elektroninė apsauga namams ir verslui

Reagavimas į apsaugos sistemos suveikimus

Būsto ir kitų objektų apsauga


Visą parą, 7 dienas per savaitę (24/7) saugome prie stebėjimo ir valdymo centro (SVC) prijungtus objektus bei akimirksniu reaguojame į pavojaus signalus, gautus iš Jūsų objekto apsaugos sistemos. Ši paslauga skirta užtikrinti patalpų (namo, buto, komercinių patalpų, kt.), teritorijos ar kito objekto saugumą minimaliomis sąnaudomis. Suveikus Jūsų apsaugos sistemai, akimirksniu gauname pavojaus signalą į mūsų stebėjimo ir valdymo centrą (SVC), tad nedelsiant išsiunčiame ginkluotą greitojo reagavimo ekipažą (GRE), kuris nutraukia pasikėsinimą, nukreiptą prieš Jus ar Jūsų turtą bei sulaiko pažeidėjus.

Pavojaus mygtukas


Tai ypatingai dinamiška, universali ir lengvai naudojama apsaugos sistema, pritaikoma viešuosiuose ir privačiuose objektuose, tokiuose kaip namai, butai, kotedžai, švietimo įstaigos ar komercinės patalpos, ir užtikrinanti itin greitą reagavimą į pavojus, iškilusius turtui bei žmonių sveikatai ar gyvybei. Nuspaudus pavojaus mygtuką, informacija žaibiškai perduodama „Ekskomisarų biuro“ stebėjimo ir valdymo centrui, kuris nedelsdamas siunčia ginkluotą greitojo reagavimo ekipažą į pavojaus vietą.

SOS skambutis


„SOS Skambučio” paslauga yra lankstus būdas artimiesiems ir Jums pačiam apsisaugoti nuo kylančių grėsmių ir pavojų. Ši paslauga užtikrina galimybę sulaukti pagalbos į savo užregistruotą adresą, turint tik  mobiliojo ryšio telefoną.

Susisieksime per 24 val. darbo dienomis

APSAUGOK SAVO PATALPAS NUO 13 EUR/MĖN.


    *Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi.

    Šis puslapis apsaugotas naudojant reCAPTCHA, todėl jam yra taikoma Google Privatumo politika ir Paslaugų teikimo taisyklės.

    Ačiū, Jūsų užklausą gavome. Su Jumis artimiausiu metu susisieks mūsų vadybininkas

    1646