Mokymų paslaugos

Mokymų paslaugos


„Ekskomisarų biuras“ turi Policijos departamento išduotą licenciją, suteikiančią teisę mokyti apsaugos darbuotojus bei asmenis, norinčius įsigyti šaunamuosius ginklus savigynai. Asmenims, baigusiems šiuos mokymo kursus, išduodami kursų baigimo pažymėjimai.

Mokymo kursus galime parengti specialiai konkretaus kliento poreikius atitinkančiomis temomis. Klausytojams pateikiamos teorinės ir praktinės žinios, padedančios nuo galimų grėsmių apsaugoti įmonės, asmeninį turtą, nuosavybę. Pateikiami patarimai, kaip elgtis ekstremaliomis aplinkybėmis, kriminalinių nusikaltimų, šantažo, užpuolimų ir kitais atvejais.

Organizuojami praktiniai kovinės savigynos, saugaus elgesio su ginklais, bei praktinio šaudymo seminarai.

Kursai organizuojami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Šaunamojo ginklo turėjimo savigynai mokymo kursai

Mokymų dalyviai supažindinami su šaunamųjų ginklų rūšimis, kategorijomis bei veikimo principais. Nagrinėjami šaunamojo ginklo įsigijimo, laikymo, nešiojimo ir naudojimo teisiniai ir praktiniai aspektai. Mokymų metu įsisavintos žinios įtvirtinamos praktinių užsiėmimų „Ekskomisarų biuro“ šaudykloje metu. Sėkmingai išlaikę baigiamąjį egzaminą, kursantai gauna baigiamojo egzamino pažymėjimą.

Kursų teorinė dalis vyksta nuotoliniu būdu vakarais.
Praktika ir egzaminas vyksta kontaktiniu būdu pasirinktame mieste.

Kursų trukmė – 30 akademinių valandų.
Kursų kaina – 139 €.

Artimiausi kursai:
Vilniuje – nuo 2024-08-19
Kaune – nuo 2024-08-19

Kursus įsigyti ir užsiregistruoti galite čia: saudykla.lt arba telefonu +370 5 210 23 40

Apsaugos darbuotojo kursai

Kursantai ruošiami pagal Policijos  departamento patvirtintą mokymo programą. Šie kursai yra privalomi visiems norintiems dirbti arba dirbantiems apsaugoje. Sėkmingai išlaikę baigiamąjį egzaminą, kursantai gauna baigiamojo egzamino pažymėjimą ir gali kreiptis į policiją dėl apsaugos darbuotojo pažymėjimo gavimo.

Kursų trukmė – 68 akademinės valandos.
Kursų kaina – 100 €.

Registracija: saudykla.lt arba telefonu +370 5 210 23 40

Ekstremalių situacijų valdymo kursai

Kiek kainuoja Jūsų gyvybė? Ar atiduoti raktelius nuo prabangaus automobilio? Ar žiūrėti užpuolikui į akis? Ar esate tikras, kad neįprastos situacijos metu žinosite teisingus atsakymus į panašius klausimus? Mes nelinkime Jums tokių situacijų, mes siekiame, kad likimas būtų Jūsų rankose.

Mokymų metu apžvelgiama kriminogeninė situacija, nagrinėjamas pageidautinas elgesys ekstremalių situacijų (užpuolimas, plėšimas, gaisras ir t.t.) metu.

Registracija į kursus telefonu +370 5 210 23 40

Specializuoti seminarai klientui aktualiomis temomis

Jums pageidaujant, surinksime visą reikiamą informaciją bei parengsime išsamų seminarą aktualiomis saugos temomis. Pvz.: dokumentų valdymas ir archyvavimas, dokumentų klastotės ir jų atpažinimo būdai, užpuolimų prevencija ir t.t.

Daugiau informacijos telefonu +370 5 210 23 40

UŽSISAKYKITE PASLAUGŲ ARBA PALIKITE ATSILIEPIMĄ

GAUTI PASIŪLYMĄ
PALIKTI ATSILIEPIMĄ
1646