Tapk mūsų komandos dalimi!

Karjera

Saugos tarnyba „Ekskomisarų biuras“ nuolat ieško profesionalių bei motyvuotų specialistų. Žinome, jog stipriausia mūsų pusė – patikima ir visuomet pasiruošusi komanda, todėl ieškome geriausių iš geriausių. Nuolat susiduriame su naujais iššūkiais, todėl jei Jūs žinote savo stipriąsias puses, o silpnybes norite tik tobulinti – mums pakeliui.

Mūsų komandoje nuolat vykdoma motyvacinė darbuotojų programa, leidžianti kurti draugiškus santykius darbuotojų tarpe. Motyvuojame savo darbuotojus ir rūpinamės jais, todėl darbuotojams suteikiame galimybę pasinaudoti gyvybės draudimu. Reguliariai organizuojame ne tik mokymus, seminarus ir kvalifikacijų kėlimo galimybes savo darbuotojams, bet ir tradicijomis tapusius įmonės renginius bei vakarėlius. Manome, jog mūsų įmonės darbuotojai dirba sferose, kurias geriausiai sugeba, o mums lieka padėti jiems išlikti motyvuotiems.

Jei esate ambicingi ir pasižymite atsakomybe – saugos tarnyba „Ekskomisarų biuras“ laukia Jūsų kandidatūros.

Apačioje rasite skelbimus, kuriuose pranešame, kokių darbuotojų kandidatūrų šiuo metu laukiame. Radę Jums tinkančią poziciją, pateikite kandidatūrą ir pradėkime dirbti kartu!

Mūsų vertybės


Darbo skelbimai


TAPK MŪSŲ KOMANDOS DALIMI!


UŽSISAKYKITE PASLAUGŲ ARBA PALIKITE ATSILIEPIMĄ

GAUTI PASIŪLYMĄ
PALIKTI ATSILIEPIMĄ
1646