Išbandyk!

Šaudykla

PATIRK ŠAUDYMO MALONUMĄ EKSKOMISARŲ BIURO ŠAUDYKLOJE VILNIUJE. Garantuojame nepamirštamas šaudymo pramogas tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams.

Šaudykla


Tiek norintiems patobulinti įgūdžius, tiek ieškantiems aktyvaus laisvalaikio ar net įdomios šventės idėjos, siūlome šaudyklos paslaugas. Mūsų saugos tarnybos šaudykla atvira visiems, smalsaujantiems išbandyti save ar norintiems patobulėti. Neturintiems nuosavo ginklo, siūlome pasinaudoti šaudyklos kovinių ginklų arsenalu, kurį sudaro daugiau nei 40 skirtingų ginklų.

Neturintiems nuosavo ginklo, siūlome pasinaudoti plačiu šaudyklos kovinių ginklų arsenalu, kurį sudaro daugiau nei 40 skirtingų ginklų. Nuolatos plečiame savo ginklų arsenalą ir siekiame savo klientams pasiūlyti išskirtinių ginklų.

Visus, norinčius pasinaudoti šaudyklos paslaugomis, konsultuoja patyrę instruktoriai, kurie paaiškina apie skirtingus ginklų modelius, jų ypatybes, technines charakteristikas ar net istoriją, todėl nuobodu tikrai nebus. Šaudykla– netradicinis laisvalaikio praleidimo būdas, kuris ne tik ilgam įsirėš atmintyje, bet ir padės numalšinti stresą.

Taip pat šaudykla suteikia galimybę šaudyti vaikams ir paaugliams, jei juos lydi vienas iš tėvų.

Šaudykla kviečia užsisakyti paslaugas ir iš anksto rezervuoti laiką puslapyje: www.saudykla.lt

UŽSISAKYKITE PASLAUGŲ ARBA PALIKITE ATSILIEPIMĄ

GAUTI PASIŪLYMĄ
PALIKTI ATSILIEPIMĄ
1646