Apsaugos sistemų įrengimas

Apsaugos sistemų įrengimas

„Ekskomisarų biuro“ apsaugos sistemų įrengimas – tai raktas į Jūsų saugumą.

Ketinate išvykti į ilgą kelionę ir palikti namus be priežiūros? O gal ofise turite brangią įrangą, kurios tikrai nenorite netekti? Jei nesinori rizikuoti savo gerove, jei norite būti visiškai ramūs dėl savo ir savo turto saugumo, vertėtų pagalvoti apie profesionalios apsaugos sistemos įsirengimą. Modernios apsaugos sistemos įvedimas gali užtikrinti Jūsų saugumą ir privatumą bei palengvinti kasdienybę. „Ekskomisarų biuras“ savo klientams siūlo patikimas, sertifikuotas ir pažangias apsaugos sistemas, leidžiančias užtikrinti objekto saugumą. Nesate tikri, kokios apsaugos sistemos jums reikia? Mūsų specialistai šioje srityje dirba jau daug metų, todėl suteiks profesionalias ir naudingas konsultacijas, kurių metu bus atsakyta į visus Jums iškilusius klausimus bei parinks ir sumontuos profesionalias apsaugos sistemas atitinkančias Jūsų poreikius.

Signalizacijos sistemos


Tai patikimas metodas užtikrinti objektų saugą be žmogaus įsikišimo. Signalizacijos sistemos skirtos apsaugoti objektus, tokius kaip: namai, butai, komercinės patalpos, gamyklos. Apsaugos sistemą galima įvesti bet kokiame objekte, nepriklausomai nuo jo dydžio. Signalizacijos gali būti laidinės arba belaidės.

Laidinės signalizacijos – tai tradicinis pasirinkimas, dažniausiai įrengiama naujai statomuose arba remontuojamose patalpose. Visi signalizacijos komponentai sujungiami laidais.
Belaidė signalizacija – tai puiki priemonė apsaugoti patalpas, kuriose jau atlikti remonto darbai arba jose nėra galimybės nutiesti laidų arba tiesiog jų nenorima. Visi signalizacijos komponentai veikia bevieliu ryšiu.

Vaizdo kamerų sistemos


Vaizdo stebėjimo sistemos montuojamos tiek mažose, tiek didelėse patalpose, teritorijose, parduotuvėse, gyvenamuosiuose namuose. Montuojame kameras, kuriomis patogiai ir lengvai galima stebėti tiek atskirų kamerų, tiek bendrai gaunamų vaizdų visumą. Savo klientams galime pasiūlyti aukščiausios kokybės stebėjimo kameras, kurios atitinka saugumo standartus. Kokios vaizdo stebėjimo kameros labiausiai atitiks jūsų lūkesčius? Kur ir kaip stebėjimo kameros turi būti montuojamos? Kokios stebėjimo kameros geriausios? Į visus šiuos ir daugelį kitų klausimų jums atsakys profesionalūs ir ilgametę darbo patirtį turintys mūsų saugos specialistai, kurie ne vienerius metus montuoja vaizdo stebėjimo kameras ir rūpinasi jūsų saugumu. Taikant kompleksinį apsaugos sprendimą, kai įrengiama apsaugos sistema, kuri pajungiama į mūsų stebėjimo ir valdymo centrą bei įrengiamos vaizdo stebėjimo kameros, patalpų saugumą užtikrinate visą parą bei atsitikus incidentui yra galimybė identifikuoti įsilaužėlį. Būkite ramūs dėl savęs, savo šeimos ir savo turto.

Gaisro signalizacijos sistemos


Geriausia prevencinė priemonė nuo gaisro – patikima gaisro aptikimo ir signalizavimo sistema. Montuojame naujausios kartos gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemas, kurių dėka fiksuojamas galimas grėsmės šaltinis. Sistema ne tik informuoja apie pavojų signalu, bet ir gali atidaryti evakuacinius išėjimus, išjungti vėdinimo sistemas ir įjungti gesinimo priemones.

Įėjimo kontrolės sistemos


Ši apsaugos priemonė užtikrins Jūsų privatumą. Pagal iš anksto numatytus kriterijus, sistema atpažįsta ir į patalpas įleidžia tik juos atitinkančius asmenis. Kriterijai gali būti generuojami pagal paros laiką, tapatybę bei kitus kriterijus. Tai efektyvi saugos priemonė ne tik apsauganti asmeninį privatumą bet ir užtikrinant saugumą, ji ypač dažnai montuojama kalinimo įstaigose ir kitose priežiūros reikalaujančiose institucijose.

D.U.K.


Ar „Ekskomisarų biuras“ apsaugos sistemas gali įrengti visoje Lietuvoje?

UŽSISAKYKITE PASLAUGŲ ARBA PALIKITE ATSILIEPIMĄ

GAUTI PASIŪLYMĄ
PALIKTI ATSILIEPIMĄ
1646