Privatiems

Verslui

Partneriams

Klientams

Vaizdo stebėjimas

Vaizdo stebėjimas

Nuotolinis vaizdo stebėjimas ‑ pinigų ir laiko taupymas, patogumas bei kontrolė.

Stebėdami Jūsų turtą pažangiausiomis vaizdo stebėjimo sistemomis savo Centriniame Stebėjimo Pulte (CSP) sukuriame visą profesionaliai koordinuojamą veiksmų grandinę, padedančią identifikuoti pažeidėjus, sekti jų veiksmus ir papildomai koordinuoti greitojo reagavimo ekipažo darbą. UAB „Ekskomisarų biuras“ centrinis stebėjimo pultas ‑ vienas moderniausių Baltijos šalyse ir naudoja pažangią video-analitikos sistemą, kuri padeda identifikuoti ir užkirsti kelią nusikalstamai veikai.

Kaip veikia visa vaizdo stebėjimo grandinė:

  • Stebėjimo sistemų vaizdas internetu perduodamas į mūsų CSP;
  • Gavęs pavojaus signalą, CSP budėtojas siunčia ginkluotą ir profesionalų reagavimo ekipažą į saugomą objektą;
  • Atvykęs į įvykio vietą, ginkluotas greitojo reagavimo ekipažas, koordinuojamas CSP budėtojo, nutraukia pasikėsinimą į Jūsų turtą ar Jus.

 

IP stebėjimo kameros

Koja kojon su pažangiomis technologijomis žengia ir apsaugos sistemos, kurios pristatė ir nustebino moderniomis IP stebėjimo kameromis. IP kameros, lyginant su analoginėmis kameromis, užtikrina žymiai geresnę vaizdo raišką. Todėl IP stebėjimo kamerosyra idealus pasirinkimas, kai reikia puikios vaizdo kokybės ir detalumo, juk nesinori, kad jūsų namus, biurą ar kitą objektą norėjęs apšvarinti ilgapirštis išsisuktų, nes kamerų perteiktas vaizdas buvo neryškus. Be to, IP kamerosyra labai atsparios aplinkos poveikiui, jos nebijo didelio šalčio ar karščio, todėl visada puikiai veikia ir efektyviai saugo jus ir jūsų turtą. IP stebėjimo kamerosjungiamos prie įrašymo įrenginio su specialiu kabeliu, todėl jų įrengimą reiktų patikėti profesionalams. „Ekskomisarų biuras“ apsaugos įrenginius ir sistemas montuoja jau ne vienerius metus, turi ilgametę darbo patirtį ir patyrusius specialistus, kurie ne tik kokybiškai sumontuos šią apsaugos sistemą, sukonfigūruos jums prieigą, kad vaizdą galėtumėte gyvai stebėti tiesiog savo telefone ar kompiuteryje, bet ir pakonsultuos bei atsakys į visus jums aktualius klausimus.IP stebėjimo kamera– viena moderniausių ir patikimiausių apsaugos sistemų jūsų turtui saugoti.

GAUKITE PASIŪLYMĄ