Apie mus

„Ekskomisarų biuras“ yra pirmoji ir viena didžiausių saugos tarnybų Lietuvoje, įkurta 1994 m., teikianti visas saugos paslaugas. Mūsų patirtis leidžia teikti kokybiškas paslaugas savo klientams. Savo gretose subūrėme patikimiausius, darbui visada nusiteikusius ir siekiančius geriausių rezultatų specialistus, pasiruošusius pasirūpinti Jūsų saugumu. Saugumą mums patikėjo didžioji dalis prekybos ir verslo centrų, rūpinamės Lietuvos bei užsienio žvaigždžių ramybe, užtikriname sklandžią didžiausių renginių eigą.

Mūsų vertybės:

  • Kokybė
  • Patirtis
  • Profesionalumas
  • Pažangių technologijų naudojimas
  • Greitas reagavimas į kintančią kriminologinę aplinką
  • Klientų išreikštas pasitikėjimas

 

Mūsų komanda. Tai daugiau nei 1 900 darbuotojų komanda. Joje dirba profesionalūs apsaugos darbuotojai ir specialistai, kuriems patikėta gerokai daugiau nei 16 000 objektų visoje Lietuvoje. Ypač didelis dėmesys skiriamas paslaugų kokybei – dar 2002 metais, įvertinus įmonės veiklos kokybės valdymo sistemą, „Ekskomisarų biurui“ pirmajam iš saugos tarnybų Lietuvoje buvo suteiktas tarptautinis LST EN ISO 9001:2008 sertifikatas. Mūsų teikiamos paslaugos – aukštos kokybės garantas.

 

Steigėjai. „Ekskomisarų biuras“ steigėjai – buvęs policijos pirmasis generalinis komisaras Petras Liubertas ir buvęs pirmasis Lietuvos kriminalinės policijos vadovas ir Kovos su organizuotu nusikalstamumu padalinio įkūrėjas ir vadovas Alvydas Sadeckas, beveik dvi kadencijas vykdęs Lietuvos Respublikos Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko pareigas.

 

Mūsų siekiai. Siekiame ir ateityje teikti kokybiškas, visus lūkesčius atitinkančias paslaugas bei puoselėti geriausias Klientų aptarnavimo tradicijas. Mūsų tikslas – koja kojon eiti su technologiniu progresu ir reaguojant į kintančią kriminogeninę aplinką, siūlyti modernias, savalaikes saugos paslaugas.


licencija