PARADOX Belaidė apsaugos sistema

Būk ramus 1

AJAX belaidė apsaugos sistema
PARADOX belaidė apsaugos sistema
PARADOX Būk ramus 1
PARADOX Būk ramus 2
PARADOX Būk ramus 3
PARADOX Būk ramus Expert

PARADOX Būk ramus 1


Šis apsaugos sprendimas puikiai tinka norint apsaugoti objekto įėjimo zoną ir vieną pasirinktą objekto patalpą.

Nemokamai įrengsime apsaugos sistemą, kurios signalai bus perduodami į Stebėjimo ir valdymo centrą. Objekto siunčiami signalai bus stebimi 24 val. 7 dienas per savaitę. O gavus sistemos suveikimo signalą – nedelsiant išsiųsime greitojo reagavimo ekipažą.

KAINA 24,00 Eur/mėn.*

* Komplekto mėnesinė kaina nurodyta už įrangos montavimą, jos aptarnavimą visą sutarties laikotarpį bei stebėjimo ir reagavimo apsaugos paslaugą, kai pasirašoma 36 mėn. sutartis.

* Komplekto mėnesinė kaina fiziniams asmenims nurodyta su PVM, o juridiniams – be PVM.

Šios apsaugos sistemos komplektaciją sudaro:

 • Belaidė apsaugos sistema
  Lengvai įdiegiama ir naudojama sistema, valdoma belaide klaviatūra bei BŪK RAMUS mobiliąja aplikacija. Reikalingas 220V elektros maitinimas.
 • 1 belaidis judesio jutiklis
  Užfiksuoja judesius saugomoje patalpoje. Veikimo nuotolis 10 metrų ir veikimo kampas iki 87 laipsnių. Speciali technologija leidžia nereaguoti į gyvūnų, sveriančių iki 18 kg, judesius. Veikimo nuotolis 35-70 metrų nuo centralės.
 • 1 belaidis magnetinis lango/durų jutiklis
  Skirtas stebėti duris, langus ir kitus atsidarančius/užsidarančius mechanizmus. Veikimo nuotolis 40-70 metrų nuo centralės.
 • 1 vidaus sirena
  Aliarmo atveju informuoja vartotoją bei aplinkinius garsiniais signalais. Garsinis signalas taip pat praneša apie įjungiamą ar išjungiamą apsaugą.
 • 1 belaidė LCD klaviatūra
  Skirta įjungti/išjungti apsaugos sistemą bei valdyti/konfigūruoti sistemą. Dėl jos mobilumo ją galime įrengti bet kurioje patalpos vietoje, kuri bus Jums patogiausia apsaugos sistemos naudojimui.
 • GPRS siųstuvas su SIM kortele
  Skirtas signalų perdavimui į Stebėjimo ir valdymo centrą. Ryšio paslaugos į kainą įskaičiuotos.
1646

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite čia.