Ekskomisarų biuras logo
Skambinkite

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ
     Saugos kodas

Turite pasiūlymų dėl paslaugų kokybės? Rašykite kokybe@ekskomisarai.lt

Pranešk apie skolą

 Apie mus

Apsaugos tarnyba | Apsaugos paslaugos

Atsisiųsti prezentaciją (3Mb)
     
 

Bendrovė „Ekskomisarų biuras“ - pirmoji privati licencijuota saugos tarnyba Lietuvoje, įkurta 1994 metais. Steigėjai – buvęs policijos pirmasis generalinis komisaras Petras Liubertas ir buvęs pirmasis Lietuvos kriminalinės policijos vadovas ir Kovos su organizuotu nusikalstamumu padalinio įkūrėjas ir vadovas Alvydas Sadeckas, beveik dvi kadencijas vykdęs Lietuvos Respublikos Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko pareigas. Šiandien „Ekskomisarų biuras“ yra didžiausia lietuviško kapitalo saugos tarnyba, teikianti visas saugos paslaugas. Įmonėje dirba daugiau kaip pusantro tūkstančio saugos specialistų, o metinė apyvarta siekia virš 13 mln. eurų. Bendrovės padaliniai veikia visoje Lietuvoje, o partnerių turime visose Europos Sąjungos šalyse, Ukrainoje, Rusijoje, Kazachstane, taip pat JAV bei Kanadoje.  •  Mūsų vertybės

Ypač didelis dėmesys skiriamas paslaugų kokybei – dar 2002 metais, įvertinus įmonės veiklos kokybės valdymo sistemą, „Ekskomisarų biurui“  pirmajam iš saugos tarnybų Lietuvoje buvo suteiktas tarptautinis LST EN ISO 9001:2008 sertifikatas, kuris atlikus auditą atnaujinamas kasmet. Didžiausia mūsų vertybė esate Jūs – Klientai. Šiandien Lietuvoje mes saugome gerokai daugiau nei dešimt tūkstančių objektų. Jūsų pasitikėjimą laikome svarbiausiu ir pagrindiniu sėkmingos veiklos rodikliu.

  • Mūsų siekiai

Siekiame ir ateityje teikti kokybiškas, visus lūkesčius atitinkančias paslaugas bei puoselėti geriausias Klientų aptarnavimo tradicijas. Turime tikslą eiti koja kojon su technologiniu progresu ir, reaguodami į kintančią kriminogeninę bei juridinę aplinką, siūlyti modernias ir kokybiškas saugos paslaugas.


    Kokybės politika