Ekskomisarų biuras logo
Skambinkite

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ
     Saugos kodas

Turite pasiūlymų dėl paslaugų kokybės? Rašykite kokybe@ekskomisarai.lt

Pranešk apie skolą

Apsaugos sistemos

 

Apsaugos sistemos – kas tai?

Kokybiškos ir profesionalios apsaugos sistemos padeda mūsų klientams jaustis saugiai dėl savo asmeninio ir įmonės turto. Apsaugos sistemas montuojame jau daugiau nei 10 metų, todėl sukaupta patirtis ir puikus technologijų išmanymas daro mus vienais iš rinkos lyderių Lietuvoje.

Savo esamiems ir būsimiems klientams norėtume išsamiau pristatyti, kas yra apsaugos sistemos, kokios yra kitos sistemos ir kam jos reikalingos. Mes teikiame ne vien apsaugos signalizacijos montavimo paslaugas, o ir kompleksines, šalia apsaugos sistemų montuojame ir kitas svarbias sistemas, kurios kartais yra labai glaudžiai susijusios su apsaugos sistemomis.

 

Elektroninė apsaugos sistema (signalizacijos sistema)

Elektronikos prietaisų (Centralė, jutikliai, sirenos ir kt.) visuma skirta fiksuoti nesankcionuotus patekimus į saugomus objektus ir informuoti saugos tarnybos darbuotojus, objektų savininkus ir kt. atsakingus asmenis. Apie elektroninės apsaugos sistemos elementus reiktų žinoti keletą faktų.

Jutikliai - tai elektroniniai prietaisai fiksuojantys tam tikrus veiksmus (judesį, vibraciją ir kt.) ir generuojantys elektrinį signalą. Jų patalpose gali būti keletas, priklausomai nuo saugumo lygio ir poreikių.

Centralė – tai elektroninis prietaisas, nuolatos fiksuojantis informaciją iš sistemos jutiklių, ją apdoroja bei reaguoja į tą signalą pagal užduotą algoritmą. Pagal jį vykdomi tam tikri veiksmai, pavyzdžiui, perduodamas signalas saugos tarnybos pultui apie įsibrovimą, langų ar durų laužimą ir t.t. Tai apsaugos sistemos „smegenys“, surenkantys informaciją iš aplinkos ir perduodantys saugos bendrovei automatiškai, be žmogaus įsikišimo. Žmogus dalyvauja kitokio tipo apsaugos sistemoje – vaizdo stebėjimo.

Vaizdo stebėjimo sistemos

Vaizdo stebėjimo sistemos – elektroninių prietaisų visuma (vaizdo kameros, įrašymo įrenginiai, kamerų valdymo pultai ir t.t). Paprastai kameros veikia 24/7. Kamerų vaizdas gali būti nuolatos stebimas apsaugos darbuotojų, gali būti transliuojamas internetu ir t.t. Kameros vaizdų įrašai saugomi keletą savaičių ar net mėnesių, kad praėjus tam tikram laikui nuo įvykio, būtų galima įrašus peržiūrėti ir išanalizuoti. Tai labai padeda, kai pradedamas policijos ikiteisminis tyrimas, siekiamos išaiškinti vagystės, įsilaužimai, chuliganizmo atvejai.

Gaisro signalizacijos sistema

Gaisro signalizacijos sistema Elektronikos prietaisų (Centralė, jutikliai, sirenos ir kt.) skirta fiksuoti gaisro požymius bei atitinkamai į jas reaguoja – įsijungia garsinis signalas, atblokuojami evakuaciniai išėjimai, atjungiama ventiliacija, aktyvuojamos gaisro gesinimo priemonės ir kt. Taip pat ši sistema sujungta su apsaugos sistemomis, todėl saugos bendrovė iš karto gauna signalą apie galimai kilusį gaisrą ir gali laiku sureaguoti.

Įeigos kontrolės sistemos

Įeigos kontrolės sistemos – elektroninė sistema skirta įeigos ribojimui, pagal nustatytas asmenų teises (paros, laiko ir t.t) pvz. svečiai be palydos negali patikti į biuro patalpas. Sistema archyvuoja duomenis apie patekimus ir leidžia nustatyti kas kada ir kur ėjo, leidžia vykdyti darbo laiko apskaitą. Sistema asmenį gali identifikuoti pagal elektroninį raktą, specialią kortelę, piršto antspaudą, akies rainelę, suvestą kodą ir t.t Šios sistemos tikslas – apriboti darbuotojų patekimą į tam tikras patalpas, stebėti jų judėjimą ir jį analizuoti. Tokios įeigos kontrolės sistemos dažniausiai įrengiamos teisėsaugos institucijose arba įstaigose, kurios dirba su slaptais arba visuomenei uždarais duomenimis, tačiau pasitaiko ir komercinių įmonių, kurios rūpinasi efektyvesniu darbu ir darbuotojų judėjimu didesnėse patalpose.

Mūsų apsaugos sistemos yra technologiškai labai pažangios, neatsiliekame nuo naujausių technologijų poreikio, todėl sukūrėme unikalią mobiliąją programėlę savo klientams, padedančią stebėti savo apsaugos sistemą.

Mobilioji aplikacija – speciali mobilioji programėlė leidžia stebėti saugomų patalpų būklę. Sužinoti būklę galima ir be mobiliosios programos paskambinus trumpuoju numeriu 1646, tačiau mobilioji aplikacija yra kur kas patogesnis būdas stebėti Jūsų įmonės saugumą per atstumą, sužinoti, ar nebuvo signalizacijos suveikimų ir t.t. tai patogu ir praktiška.

Apsaugos sistemų įrengimas ir techninis aptarnavimas yra atliekamas mūsų kvalifikuotų specialistų. Prieš montuodami apsaugos sistemą išsiaiškiname Jūsų konkrečius poreikius, paskaičiuojame, kiek ir kokių jutiklių, duomenų perdavimo prietaisų reikės Jūsų patalpoms. Esant specifiniams poreikiams, pasiūlome ir nestandartinius sprendimus, kurie paprastai viršija mūsų klientų lūkesčius.

Dirbame šioje srityje daugelį metų, todėl darbus atliekame kokybiškai ir profesionaliai. Susisiekite su mumis jau dabar. Jūsų patalpos nusipelno būti saugios.


Susisiekti su "Ekskomisarų biuru"