Jūs skaitote:

Augantis „Ekskomisarų biuras“ nuomosis 1000 kv. m biurų patalpas viename moderniausių verslo centrų

Didžiausia Lietuvoje saugos tarnyba pasirašė nuomos sutartį su verslo centro „Business Garden Vilnius“ vystytoju. Be biuro patalpų, beveik 1000 kv. metrų plote bendrovė planuoja įrengti ir atnaujintą stebėjimo ir valdymo centrą.

„Per dvejus metus išaugome kone dvigubai, tad poreikis atnaujinti biurą kilo natūraliai. Ieškodami didesnių patalpų, pirmenybę teikėme tvariems ir šiuolaikiškiems sprendimams, o šis verslo centras yra žaliausių ES pastatų dešimtuke. Daug dėmesio skyrėme darbuotojų komfortui užtikrinti: nuo patogaus atvykimo į darbą iki biuro vidaus funkcionalumo ir žaliųjų erdvių.  Erdvi automobilių stovėjimo aikštelė taip pat tapo vienu iš faktorių rinktis būtent šį verslo centrą“, – sako „Ekskomisarų biuro“ generalinis direktorius Vytautas Labeckas.

Naujajame pastate „Ekskomisarų biuras“ įrengs modernų, dirbtinio intelekto algoritmų pagrindu veikiantį, stebėjimo ir valdymo centrą. Kaip pasakoja bendrovės vadovas, centras atitiks visus aukščiausius kokybės standartus. Jame veiks pažangi, specialiai „Ekskomisarų biuro“ užsakymu sukurta vaizdo valdymo platforma kartu su išmania vaizdo analitikos programine įranga, bus įdiegtas automatizuotas greitasis reagavimas į saugomų objektų pažeidimus.

Pasirinkti „Business Garden Vilnius“ verslo centrą paskatino ir išvystyta sporto bei laisvalaikio infrastruktūra, konferencijų salės. Pašnekovo teigimu, didelis privalumas, kad pagal poreikį, bendrovė galės organizuoti mokymus, o darbuotojai – sportuoti čia pat darbo vietoje.

Laisvės prospekte esančio verslo centro vystytojo, „Vastint Lithuania“, vadovo teigimu, ties viena judriausių kelių sankirtų pastatytas biurų pastatas tapo patraukliu pasirinkimu verslams, kurių darbuotojams tenka aktyviai važinėti po Vilnių.

„Kitas svarbus kriterijus – tai „LEED Platinum” kategorijos pastatų sertifikatas, užtikrinantis, kad biuras atitinka šiuolaikinius tvarumo standartus, o darbuotojams sukuria komfortą. „Business Garden Vilnius“ įsikūręs netoli Lazdynų miško, išsiskiria ir savo žaliosiomis erdvėmis – šiuo metu jos pačios didžiausios tarp verslo centrų“, – pasakoja Kęstutis Vedeckis.

„Ekskomisarų biuras“ išlaiko sektoriaus lyderės pozicijas ir kasmet nuosekliai plečia veiklą ir darbuotojų komandą. Pernai bendrovės apyvarta siekė 28 mln. eur. – trečdaliu daugiau nei 2021 m. Darbuotojų skaičius visoje Lietuvoje – apie 1800. Tarp saugojamų objektų – ir fizinių asmenų turtas, ir didžiausi Lietuvos mažmeninės prekybos tinklai, valstybės įmonės, pasaulinio lygio renginiai.

Skaitykite toliau

Panašūs straipsniai


1646