Jūs skaitote

„Ekskomisarų biuras“ įsigijo „Maxima LT“ saugos tarnybą

Saugos tarnyba „Ekskomisarų biuras“ įsigijo įmonę „Loganas“, dukterinę bendrovės „Maxima LT“ saugos tarnybą. Sandoris bus užbaigtas ir įsigalios gavus Konkurencijos tarybos leidimus.

„Loganas“ teikia saugos paslaugas maždaug šešioms dešimtims Kauno regione įsikūrusių „Maxima“ parduotuvių, taip pat „Maxima LT“ logistikos centrams, biurams. Bendrovės apyvarta 2019 m. buvo 2,4 mln. eurų, joje dirba daugiau kaip 200 darbuotojų.

„Šis sandoris yra labai svarbus mūsų bendrovės plėtros žingsnis. Įsigijome bendrovę, sukaupusią didelę patirtį saugant vienus iš mažmeninės prekybos lyderių Lietuvoje. Panašia patirtimi galime pasigirti ir mes, „Ekskomisarų biuras“, pavyzdžiui, saugo „Senukų“ prekybos centrus, „Iki“ parduotuves. Tikiu, kad apjungę savo žinias ir patirtį prekybininkams galėsime pasiūlyti dar efektyvesnius ir šiuolaikiškesnius saugos sprendimus“, – sako Vytautas Labeckas, bendrovės „Ekskomisarų biuras“ generalinis direktorius.

Saugos tarnybos „Loganas“ darbuotojams toliau galios esamų darbo sutarčių nuostatos, bus išsaugotos visos darbo vietos ir turimos socialinės garantijos.

Finansinių sandorio detalių „Ekskomisarų biuras“ ir „Maxima LT“ neatskleidžia.

„Ekskomisarų biuro“ apyvarta 2019 m. siekė 15,25 mln. eurų ir buvo 5 proc. didesnė nei 2018 m.

„Ekskomisarų biuras“ yra pirmoji ir viena didžiausių saugos tarnybų Lietuvoje, įkurta 1994 m. Šiuo metu bendrovėje dirba beveik 1300 vadybininkų, specialistų, apsaugų darbuotojų, saugančių daugiau nei 15 000 objektų visoje Lietuvoje. 

Skaitykite toliau

Panašūs straipsniai


1646