Jūs skaitote:

„Ekskomisarų biuras“ su partneriais įvykdė fizinės saugos pratybas – „Litgrid“ centrinėje būstinėje imituotas ginkluotas užpuolimas

Pirmadienį „Ekskomisarų biuras“ su partneriais įvykdė fizinės saugos pratybas. Jų metu į Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorės „Litgrid“ centrinę būstinę Vilniuje mėgino patekti ginkluoti užpuolikai. Įsilaužėliai buvo sulaikyti Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnų.

Pratybų metu siekta patikrinti, kaip veikia pastato apsaugos sistemos, kaip į įvykį reaguoja apsaugos darbuotojai, specialiosios tarnybos ir įmonės darbuotojai.

„Profesionalios apsaugos paslaugos bei jų kokybės užtikrinimas yra svarbiausias mūsų tikslas teikiant paslaugas savo klientams, tad tokio lygio periodiškos pratybos mūsų klientų strateginiuose objektuose leidžia patikrinti apsaugos sistemų efektyvumą, įsivertinti savo apsaugos darbuotojų bei greitojo reagavimo ekipažų darbą ir pasirengimą“, – teigia „Ekskomisarų biuras“ generalinis direktorius Vytautas Labeckas.

„Nepriekaištinga „Litgrid“ strateginės infrastruktūros fizinė sauga ir gebėjimas laiku reaguoti į kritines situacijas yra vienas pagrindinių mūsų uždavinių, todėl su partneriais periodiškai vykdome pratybas.  Šios dienos treniruotė skirta įsivertinti aukščiausio, ketvirtojo, saugumo lygio objekto – Lietuvos elektros sistemos valdymo ir duomenų centro – saugumo sistemas, mūsų komandos ir partnerių pasirengimą. Pratybos praėjo sėkmingai, jų neabejotinai bus ir ateityje“, ­– sako „Litgrid“ generalinis direktorius Rokas Masiulis.

Pratybos praėjo sėkmingai, visas apsaugos aktyvavimo algoritmas suveikė kaip planuota.

Fizinės saugos pratybose dalyvavo „Ekskomisarų biuras“ komanda, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos pareigūnai, Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų „Aras“ pareigūnai, Karaliaus Mindaugo šauliai bei „Litgrid“ įmonės darbuotojai.

Skaitykite toliau

Panašūs straipsniai


1646