Jūs skaitote:

„Ekskomisarų biuro“ plėtra nestoja: plečia veiklą Kėdainiuose, verslui bei gyventojams siūlydami pažangiausias saugos priemones

Didžiausia ir ilgiausiai Lietuvoje veikianti saugos tarnyba „Ekskomisarų biuras“ skelbia kovo mėnesį pradėjusi stiprinti savo pajėgumus Kėdainiuose. Šiame mieste pozicijas stiprinanti saugos tarnyba nuo šiol čia užtikrins dar greitesnį reagavimą į iškvietimus. Dėka šiuolaikinių išmanių technologijų bei išplėstos komandos, „Ekskomisarų biuras“ mieste įgalins pažangiausias saugumo priemones.

 

Saugesnio miesto link

 Per 20 tūkst. saugomų objektų ir 1800 profesionalių specialistų bei apsaugos darbuotojų komanda – tokiais rezultatais gali didžiuotis „Ekskomisarų biuras“, kitais metais žymėsiantis veiklos Lietuvoje trisdešimtmetį. Pasak įmonės generalinio direktoriaus Vytauto Labecko, nepaisant pasiektų tikslų, vietos, kur saugos tarnyba gali toliau plėstis ir tobulėti, yra užtektinai.

„Ne vienerius metus teikdami paslaugas Kėdainiuose, šiame mieste įžvelgiame daug potencialo – įmonių bei gyventojų poreikį pritaikyti naujausius apsaugos sprendimus savo kasdienybėje. Daug metų dirbame su didelėmis, bene visų industrijų įmonėmis ir privačiais klientais, tad pasitelkdami šią solidžią patirtį, galime kėdainiečiams pasiūlyti dar platesnį modernių apsaugos technologijų bei paslaugų spektrą“, – sako „Ekskomisarų biuro“ vadovas.

Anot V. Labecko, verslo bei privataus saugumo poreikiai pastaruoju laikotarpiu pasikeitė neatpažįstamai – naujausi saugos tarnybos sprendimai pasitelkia netgi dirbtinį intelektą, kurio dėka analizuojami vaizdo duomenys, o mobilioji programėlė suteikia prieigą prie apsaugos sistemos bet kada, bet kur.

„Tarp savo technologijų turime pažangius vaizdo analizės modulius. Pavyzdžiui, objektų identifikavimas pagal požymius – žmonės, automobiliai, sunkvežimiai, dviračiai, traukiniai ar pan., veidų atpažinimas, žmonių skaičiavimas, įsilaužimo aptikimas ar virtualus linijos kirtimas. Mūsų naudojama vaizdo analitika ir lanksčiai programuojami įvykių reakcijos algoritmai leidžia modeliuoti įvairius vaizdo stebėjimo sistemos veikimo scenarijus ir reakcijas į pažeidimus“, – pažymi V. Labeckas.

Pasak vadovo, išmani vaizdo stebėjimo paslauga, nuotoliniu būdu leidžianti valdyti saugomame objekte esančius įrenginius, yra viena pažangiausių visame pasaulyje. Saugos tarnybos operatoriai ne tik gauna tikslinius pavojaus signalus pagal iš anksto nustatytą scenarijų ir požymius, bet ir gali perimti vartų, durų, įeigos kontrolės ir net apšvietimo valdymą.

„Džiaugiamės, jog kituose Lietuvos regionuose bei miestuose klientų įvertinti apsaugos sprendimai užtikrins ir Kėdainių gyventojų turtą. Nuo šiol šis miestas tikrai galės jaustis saugiau – išmani namų apsauga, mobilioji programėlė, mobilūs apsaugos sprendimai bei kitos priemonės garantuos ramybę. O automatizuotas greitasis reagavimas, pasitelkdamas dirbtinį intelektą, užtikrins dar greitesnį reagavimą į saugomo objekto pažeidimus. Klientams Kėdainiuose taip pat turime siurprizų – kviečiame užsitikrinti namų saugumą vos už 1 eurą per mėnesį net pusę metų“, – veiklos stiprinimą Kėdainiuose komentuoja Vytautas Labeckas.

Skaitmenizacija bei socialinė veikla

Saugos tarnybos „Ekskomisarų biuras“ generalinio direktoriaus teigimu, įmonė ne tik aktyviai užsiima plėtra į naujus miestus bei rajonus, tačiau daug investuoja ir į pačios tarnybos pajėgumus. Naujausias to pavyzdys – šviežiai įrenginėjamas centrinis biuras Vilniuje.

„Pastarųjų kelių metų laikotarpiu išaugome net ne keliasdešimčia procentų, o dvigubai. Todėl daug investuojame į dar kokybiškesnių paslaugų teikimą – šiam poreikiui atliepti įrenginėjame naują, net 1000 kv. m. plotą užimsiantį biurą. Jame įrengsime atnaujintą stebėjimo bei valdymo centrą, kuriame bus įdiegta vaizdo valdymo platforma su išmania analitikos įranga, sukurta pagal specialų mūsų užsakymą“, – pasakoja V. Labeckas.

Vadovas taip pat džiaugiasi, jog saugos tarnyba užsiima ir socialine, švietėjiška veikla. Esą visuomenėje nemažai problemų kyla dėl prevencijos stokos vaikystėje, kuomet dar nepilnamečiai pradeda nuo smulkių vagysčių ar turto gadinimo. Todėl „Ekskomisarų biuras“ deda nemažai pastangų į visuomenės švietimą, ypatingai – vaikų.

„Nuolat viešojoje erdvėje stengiamės komunikuoti, kaip savo kasdienybę, namus bei turtą paversti saugesniais. Pradėję rengti edukacines paskaitas vaikams, susilaukėme palaikymo iš mokyklų, tėvų bei policijos – stengiamės vaikus ne išgąsdinti, bet šviesti, auginti sąmoningumą bei tarpusavio pagarbą, jog bendruomenėje visi jaustumės saugesni“, – „Ekskomisarų biuro“ tarnybos iniciatyvomis dalinasi V. Labeckas.

 

Skaitykite toliau

Panašūs straipsniai


1646