Jūs skaitote

Geriausias kainos ir kokybės santykis!

EKSKOMISARŲ BIURO teikiamos paslaugos APSAUGOS IR SIGNALIZACIJOS SISTEMŲ SRITYJE antrą kartą iš eilės pripažintos geriausios pagal kainos ir kokybės santykį!

2021 m. balandžio mėn. tarptautinė šveicarų organizacija „Icertias – International Certification Association“ Lietuvoje atliko tyrimą „Best Buy Award CONSTRUCTION 2021/2022“, siekiant atskleisti vartotojų patirtį ir suvokimą apie gaunamų paslaugų kainos ir kokybės santykį įvairiose kategorijose. Apsaugos ir signalizacijos sistemų kategorijoje tarp visų saugos tarnybų nugalėtoju pripažintas EKSKOMISARŲ BIURAS už geriausią kainos ir kokybės santykį.

Patikslinant, Lietuvos piliečiai, pasikliaudami savo patirtimi ir nuomone, teigė, kad EKSKOMISARŲ BIURO teikiamos paslaugos apsaugos sistemų srityje yra NR.1 pagal kainos ir kokybės santykį Lietuvoje.
EKSKOMISARŲ BIURUI SKIRTAS PRESTIŽINIS „BEST BUY AWARD“ APDOVANOJIMAS:

https://www.bestbuyaward.org/LITHUANIA-293ZT75 

Tai dar kartą patvirtina, kad kompanijai „Ekskomisarų biuras“ per savo 26-erius veiklos metus pavyko užtikrinti išskirtinę vartotojų patirtį rinkoje, dėl kurios dauguma jų ir renkasi šio teikėjo paslaugas, o ne konkurentų.

„Best Buy Award“ (www.bestbuyaward.org) atliktas rinkos tyrimas apima tik vartotojų asmeninę nuomonę, patirtį, pasitenkinimą ir suvokimą apie tai, kas rinkoje siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį skirtingų produktų ir paslaugų kategorijose.

„Best Buy Award“ apdovanojimo ženklas ir statusas „NR.1 pagal kainos ir kokybės santykį“ suteikiamas tik įmonėms, prekių ženklams, paslaugoms ir gaminiams, kurie vienoje iš „Best Buy Award“ kategorijų užėmė pirmąją vietą

Skaitykite toliau

Panašūs straipsniai


1646