Jūs skaitote:

„Kuriantys Lietuvą. Pameistrystė“. Apsaugos darbuotojo ir apsaugos vadovo profesija

Saugumas visais laikais buvo ir tebėra viena svarbiausių sąlygų žmogaus gyvenime. Neretai, galvodami apie saugios aplinkos užtikrinimą, mes kalbame apie tam tikrų tarnybų darbą – policiją, priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą ar greitąją medicinos pagalbą. Tačiau itin dažnai už kasdieninį saugumą turėtume būti dėkingi apsaugos tarnybų darbuotojams, kurie pasirūpina mūsų saugumu tiek parduotuvėse, tiek viešųjų renginių metu, kurie saugo mūsų turtą bei pirmieji užkerta kelią nusikalstamai veikai.

 

Ar žinote, kas yra PAMEISTRYSTĖ ir kokios jos galimybės?

Profesinio mokymo įstaigoms bendradarbiaujant su darbdaviais, studentams suteikiamos visos galimybės studijų metu įsidarbinti įmonėje, taip įgaunant ne tik teorinių žinių, bet ir paraleliai viską išbandant praktiškai. Studentai realiai susipažįsta su konkretaus darbo specifika ir taip įsilieja į darbo rinką.

„Ekskomisarų biuras” taip pat vykdo pameistrystės programą suteikdamas apsaugos darbuotojo ir apsaugos vadovo profesijos studentams įgyti realios darbo patirties įvairiuose objektuose, renginiuose. Darbo grafikas yra derinamas su mokslais, tad studentai gali vienu metu ir mokytis, ir sustiprinti savo teorines žinias praktiškai bei užsidirbti.

Plačiau apie apsaugos darbuotojo ir apsaugos vadovo profesiją bei pameistrystės galimybes “Ekskomisarų biure”, skaitykite čia: www.lrytas.lt/verslas/sekmes-istorijos/2023/04/14/news/busimieji-apsaugos-darbuotojai-nuo-vaikystes-svajojo-padeti-zmonems-26724637 ir žiūrėkite lrytas.lt laidoje “Kuriantys Lietuvą. Pameistrystė”:

Skaitykite toliau

Panašūs straipsniai


1646