Privatiems

Verslui

Partneriams

Klientams

Apsaugos sistemos

Apsaugos sistemos

Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę žmogui palengvinti kasdienybę ir buitį. Modernūs sprendimai gali užtikrinti žmogaus saugumą ir jo privatumą. Mūsų saugos tarnyba „Ekskomisarų biuras“ siūlomos savo klientams patikimos ir modernios apsaugos sistemos – signalizacija namams, namui, signalizacija butui, leidžia užtikrinti savo namų saugumą. 

Apsaugos sistemas įvairiuose objektuose montuojame jau daugiau nei 10 metų, todėl saugos specialistai gali drąsiai sakyti, jog jų darbo rezultatas – patenkinti klientai. Mūsų lojalūs užsakovai tikina, jog „Ekskomisarų biuro“ montuojamos namų signalizacijos – jų raktas į saugumą. 

 

Apsaugos sistemų įrengimas

Signalizacijos sistemos. Tai patikimas metodas užtikrinti objektų saugą be žmogaus įsikišimo. Signalizacijos sistemos skirtos apsaugoti objektus, tokius kaip: namai, butai, komercinės patalpos, gamyklos. Apsaugos sistemą galima įdiegti bet kokiame objekte, nepriklausomai nuo jo dydžio. 

Gaisro signalizacijos sistemos. Geriausia prevencinė priemonė nuo gaisro – patikima apsaugos sistema. Montuojame naujausios kartos detektorius, kurių dėka fiksuojamas galimas grėsmės šaltinis. Sistema ne tik informuoja apie pavojų signalu, bet ir gali atidaryti evakuacinius išėjimus, išjungti vėdinimo sistemas ir įjungti gesinimo priemones.

Įėjimo kontrolės sistemos. Ši apsaugos priemonė užtikrins Jūsų privatumą. Pagal iš anksto numatytus kriterijus, sistema atpažįsta ir į patalpas įleidžia tik juos atitinkančius asmenis. Kriterijai gali būti generuojami pagal paros laiką, tapatybę bei  kitus kriterijus. Tai efektyvi saugos priemonė ne tik apsauganti asmeninį privatumą bet ir užtikrinant saugumą, ji ypač dažnai montuojama kalinimo įstaigose ir kitose priežiūros reikalaujančiose institucijose.

Belaidė signalizacija

Gana dažnai manoma, kad signalizacijos įrengimas namuose gali pareikalauti pernelyg didelių pastangų, o ant sienų išvedžioti laidai – tikrai namams nesuteiks jaukumo. Tačiau, turime sprendimą būtent Jums – belaidę signalizaciją. Šis sprendimas palankus, kai signalizacijos sistemą norite įsirengti greitai, paprastai ir išmaniai. Ypač tinka būstams, kurie yra ką tik po remonto.

Svarbiausi belaidės signalizacijos privalumai:

 • Belaidė signalizacija gali būti įrengiama savarankiškai vos per 5 min. Reikia tik vadovautis gamintojo pateiktais nurodymais ir šis procesas bus itin paprastas ir sklandus;
 • Belaidė signalizacija negadina namų interjero: jos įrengimas nereikalauja laidų išvedžiojimo, todėl jums nereikės baimintis, kad signalizacijos sistema atrodys neestetiškai;
 • Belaidės signalizacijos naudojimas galimas ir tada, jei yra reikalinga tik laikina patalpų apsauga (pavyzdžiui, jei ji kurį laiką naudojama sodo namelyje);
 • Belaidės signalizacijos sprendimas tinkamas butui, namui, garažui, vasarnamiui bei kitoms patalpoms, kurioms reikalinga apsauga.
 • Belaidė apsaugos sistema patogiai valdoma telefonu.
 • Belaidę apsaugos sistemą, susikomplektavę pagal savo individualius poreikius, galite įsigyti tiesiog internetu.

Daugiau informacijos apie belaidę signalizaciją rasite: e.bukramus.lt

Vaizdo kamerų montavimas

Vaizdo stebėjimo sistemos montuojamos tiek mažose, tiek dideliuose patalpose, teritorijose, parduotuvėse, gyvenamuosiuose namuose. Montuojame kameras, kuriomis patogiai ir lengvai galima stebėti tiek atskirų kamerų, tiek bendrai gaunamų vaizdų visumą. Taikant kompleksinį apsaugos sprendimą, kai įrengiama signalizacijos sistema, kuri pajungiama į mūsų centrinį stebėjimo pultą bei įrengiamos vaizdo stebėjimo kameros, patalpų saugumą užtikrinate visą parą bei atsitikus incidentui yra galimybė identifikuoti įsilaužėlį.

Techninis aptarnavimas/priežiūra

Mūsų specialistai, patikrins Jūsų objekte įrengtą apsaugos sistemą. Pateiks rekomendacijas ir siūlymus nustatytų trūkumų pašalinimui. Paruoš trūkumų pašalinimo darbų sąmatą bei, suderinus su Klientu, atliks numatytus darbus.

Silpnų srovių projektavimo paslaugos

Mūsų specialistai gali atlikti silpnų srovių projektavimo darbus:

 • Gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemos GASS;
 • Apsaugos signalizavimo sistemos;
 • Įeigos kontrolės;
 • Vaizdo stebėjimo sistemos;
 • Elektroniniai ryšiai.
GAUKITE PASIŪLYMĄ