Privatiems

Verslui

Partneriams

Klientams

Vaizdo stebėjimas

Vaizdo stebėjimas

Jūsų pageidaujamos apsaugoti teritorijos ar patalpų vaizdo stebėjimas – tai viena efektyviausių nuotoliniu būdu teikiamų apsaugos paslaugų, užtikrinanti sklandų reagavimą į pavojaus signalus bei leidžianti per nuotolį išmaniojo telefono ar kompiuterio pagalba stebėti kas vyksta Jūsų sodyboje, namuose ar šalia jų.

Vaizdo stebėjimo paslauga

 • Žinodami kas vyksta Jūsų namuose visuomet jausitės ramūs.

Prisijungę išmaniuoju telefonu ar kompiuteriu galėsite stebėti kas vyksta Jūsų sodyboje, namuose ar šalia jų. Šiuolaikiniai vaizdo stebėjimo sprendimai ne tik suteikia galimybę stebėti gyvą vaizdą, tai – viena efektyviausių saugos priemonių, padėsianti apsaugoti Jūsų turtą bei užfiksuoti vykdomus neteisėtus veiksmus.

 • Matykite ryškų bei aiškų vaizdą namuose ir lauke.

Vaizdo stebėjimo sistemas diegia profesionali „Ekskomisarų biuro“ inžinierių ir specialistų komanda, kompetentingai įvertinanti norimas apsaugoti ir stebėti patalpas ar teritoriją, ir pasiūlanti efektyviausius vaizdo stebėjimo sistemų įrengimo sprendimus. Šiais laikais vaizdo stebėjimo kameros ne prabanga, bet greičiau būtinybė.

Vaizdo stebėjimas daugiabučiams ir bendrijoms

24 val./parą vaizdo stebėjimo paslauga daugiabučiams ir bendrijoms

Mes žinome problemas, su kuriomis Jūs susiduriate ir galime jas išspręsti:

 • Įtartini asmenys namui priklausančioje teritorijoje;
 • Inventoriaus, pašto dėžučių, liftų tyčinis niokojimas;
 • „Gatvės menininkų“ darbo rezultatai („Graffiti“);
 • Vagystės iš balkonų, sandėliukų;
 • „Netyčiniai“ automobilių apgadinimai;
 • Automobilių bei daiktų esančių juose vagystės;
 • Gaisro pavojus požeminėse stovėjimo aikštelėse.

 Vis daugiau žmonių susimąsto ne tik apie savo būsto, bet ir teritorijos aplink namą apsaugą. Neretai tik įvykus nemaloniems įvykiams pradedame galvoti, kaip viskas būtų buvę, jeigu…

Jau eilę metų savo Klientams siūlome šios problemos sprendimą pažangių vaizdo stebėjimo sistemų pagalba. Daugiabučių namų bendrijoms ir savininkams siūlomas sprendimas suteikia galimybę realiu laiku, tiesiog išmaniojo telefono ar kompiuterio pagalba stebėti namus, aplinkinę teritoriją, laiptines, automobilių stovėjimo aikšteles, vaikų žaidimų aikšteles.

Siūlomas sprendimas:

Teritorijoje, laiptinėse, automobilių stovėjimo aikštelėse įrengsime aukštos raiškos vaizdo stebėjimo kameras, kurios 24 val. per parą įrašinėja vaizdą. Tiesioginis vaizdas iš kamerų internetu bus perduodamas į mūsų Centrinį Stebėjimo Pultą (CSP), kur kvalifikuoti CSP darbuotojai stebi situaciją, pasitelkdami į pagalbą įdiegtą video-analitiką. Pastebėjus įtartinus asmenis ar veiksmus, į vietą nedelsiant siunčiamas greitojo reagavimo ekipažas, kuris nutraukia pasikėsinimą į Jūsų gyvybę ar turtą. Kiekvienam namo gyventojui sukursime prieigą, kad prisijungus išmaniuoju telefonu ar kompiuteriu, galėtų stebėti vaizdo kamerų transliuojamą vaizdą. Teritorijoje išdėstytos aukštos raiškos vaizdo stebėjimo kameros leis ne tik atpažinti veidus, bet ir užfiksuoti automobilių valstybinius numerius. Be to, tai bus puiki prevencinė priemonė, nes dažnas nusikaltėlis tiesiog vengia vietų su įrengtomis vaizdo stebėjimo kameromis. Jei vis dėlto buvo įvykdyta netesėta veika, vaizdo įrašas padės atpažinti ir surasti nusikaltėlius. UAB „Ekskomisarų biuras“ veikla yra apdrausta civiliniu atsakomybės draudimu, net 2 mln. Eurų sumai, todėl neįvykdžius savo įsipareigojimų pagal sutartį, Jūsų patirti nuostoliai bus kompensuoti.

Kaip viskas vyksta:

Turint bendriją:

 1. Bendrijos pirmininkas kreipiasi į UAB „Ekskomisarų biuras“ Vaizdo Stebėjimo Sprendimų Grupės (VSSG) specialistą. Specialistas atvyksta į vietą ir atsižvelgdamas į individualius poreikius pateikia kompleksinį pasiūlymą.
 2. Organizuojamas gyventojų ir savininkų susirinkimas, kurio metu nubalsuojama už (ar prieš) sprendimą įsirengti vaizdo stebėjimo kameras.
 3. Įrengiame vaizdo stebėjimo kameras ir pradedame apsaugą.

Neturint bendrijos:

 1. Į VSSG specialistą kreipiasi bet kuris namo gyventojas. Išsiaiškinus konkrečius poreikius ir suformavus pasiūlymą, specialistas susisiekia su namą administruojančia įmone ir toliau viską derina su ja.
 2. Namą administruojančios įmonės vadybininkas inicijuoja susirinkimą, kurio metu namo gyventojams pristatomas pasiūlymas ir balsuojama dėl jo įgyvendinimo.
 3. Įrengiame vaizdo kameras ir pradedame apsaugą.

Pasirinkus mus, išskirtinė apsaugos paslaugų kaina!

Pasirašius vaizdo stebėjimo paslaugų sutartį, daugiabučių gyventojams pateiksime išskirtinius pasiūlymus namų apsaugai.

Bendradarbiavimas su mumis – malonus, nuo pirmos minutės.

Mūsų specialistas pasirūpins visu procesu, dalyvaus susirinkimuose bei suteiks visą reikiamą informaciją apie diegiamus sprendimus, tad visas bendradarbiavimo procesas – malonus, nuo pirmos minutės.

 

GAUKITE PASIŪLYMĄ