Privatiems

Verslui

Partneriams

Klientams

Apsaugos sistemos

Apsaugos sistemos

Ketinate išvykti į ilgą kelionę ir palikti namus be priežiūros? O gal biure turite brangią įrangą, kurios tikrai nenorite netekti? Jei nesinori rizikuoti savo gerove, jei norite būti visiškai ramūs dėl savo ir savo turto saugumo, vertėtų pagalvoti apie profesionalios apsaugos sistemos įsirengimą. Modernios apsaugos sistemo sgali užtikrinti jūsų saugumą ir privatumą. „Ekskomisarų biuras“ savo klientams siūlo patikimas, sertifikuotas ir pažangias saugos sistemas, leidžiančias užtikrinti objekto saugumą. Nesate tikri, kokios apsaugos sistemos jums reikia? Mūsų darbuotojai šioje srityje dirba jau daug metų, todėl suteiks profesionalias ir naudingas konsultacijas, kurių metu bus atsakyta į visus Jums iškilusius klausimus. Be to, tinkamas apsaugos sistemų ar signalizacijos montavimas – mūsų darbas, kurį atliekame itin profesionaliai ir atsakingai.  Mūsų įmonė apsaugos sistemas įvairiuose objektuose montuoja jau daugiau nei 10 metų, todėl drąsiai galime teigti, jog mūsų darbo rezultatas – patenkinti klientai. Mūsų klientai neretai tikina, jog „Ekskomisarų biuro“ apsaugos sistemų įrengimas– jų raktas į saugumą.

Apsaugos sistemų montavimas

Signalizacijos montavimas. Mūsų specialistai profesionaliai sumontuos signalizaciją Jūsų namuose ar biure. Kreipkitės į mus dėl montavimo darbų. Signalizacijos montavimas – tai saugumo garantas.

Signalizacijos sistemos. Tai patikimas metodas užtikrinti objektų saugą be žmogaus įsikišimo. Signalizacijos sistemos skirtos apsaugoti objektus, tokius kaip: namai, butai, komercinės patalpos, gamyklos. Apsaugos sistemą galima įdiegti bet kokiame objekte, nepriklausomai nuo jo dydžio.

Gaisro signalizacijos sistemos. Geriausia prevencinė priemonė nuo gaisro – patikima apsaugos sistema. Montuojame naujausios kartos detektorius, kurių dėka fiksuojamas galimas grėsmės šaltinis. Sistema ne tik informuoja apie pavojų signalu, bet ir gali atidaryti evakuacinius išėjimus, išjungti vėdinimo sistemas ir įjungti gesinimo priemones.

Įėjimo kontrolės sistemos. Ši apsaugos priemonė užtikrins Jūsų privatumą. Pagal iš anksto numatytus kriterijus, sistema atpažįsta ir į patalpas įleidžia tik juos atitinkančius asmenis. Kriterijai gali būti generuojami pagal paros laiką, tapatybę bei  kitus kriterijus. Tai efektyvi saugos priemonė ne tik apsauganti asmeninį privatumą bet ir užtikrinant saugumą, ji ypač dažnai montuojama kalinimo įstaigose ir kitose priežiūros reikalaujančiose institucijose.

 

Vaizdo kamerų montavimas

Vaizdo stebėjimo sistemos montuojamos tiek mažose, tiek dideliuose patalpose, teritorijose, parduotuvėse, gyvenamuosiuose namuose. Montuojame kameras, kuriomis patogiai ir lengvai galima stebėti tiek atskirų kamerų, tiek bendrai gaunamų vaizdų visumą. Taikant kompleksinį apsaugos sprendimą, kai įrengiama signalizacijos sistema, kuri pajungiama į mūsų centrinį stebėjimo pultą bei įrengiamos vaizdo stebėjimo kameros, patalpų saugumą užtikrinate visą parą bei atsitikus incidentui yra galimybė identifikuoti įsilaužėlį.

Techninis aptarnavimas/priežiūra

Mūsų specialistai, patikrins Jūsų objekte įrengtą apsaugos sistemą. Pateiks rekomendacijas ir siūlymus nustatytų trūkumų pašalinimui. Paruoš trūkumų pašalinimo darbų sąmatą bei, suderinus su Klientu, atliks numatytus darbus.

GSM signalizacija

GSM signalizacija– tai viena naujausių ir moderniausių apsaugos priemonių, kuri idealiai tinka tiems, kurie nori jaustis saugūs ir efektyviai apsaugoti savo namus, net būdami išvykę. Ši signalizacija tinka visoms patalpoms: namams, biurui, sodo nameliui, garažui ir pan. GSM signalizaciją galima valdyti nuotoliniu būdu – mobiliuoju telefonu. Grėsmės atveju sistema siunčia pavojaus signalą į „Ekskomisarų biuro“ centrinį stebėjimo pultą ir operatorius iš karto į saugomą objektą išsiunčia puikiai apmokytą greitojo reagavimo būrį, kuris operatyviai pašalina pavojų ir iškilusią grėsmę jums ar jūsų turtui. Ši moderni GSM signalizacijaturi vidinį akumuliatorių, todėl veikia net sutrikus elektros tiekimui. GSM signalizacijos įrengimas nėra sudėtingas ir užtrunka neilgai, tačiau tik tuo atveju, jei šį darbą atlieka profesionalas. „Ekskomisarų biuro“ specialistai, turintys ilgametę darbo patirtį, montuojant įvairaus tipo signalizacijas,  pasirūpins, kad GSM signalizacijos įrengimas vyktų sklandžiai ir  sistema efektyviai veiktų bei laiku įspėtų apie galimas grėsmes. Be to, mūsų patyrę specialistai patars, kuris GSM signalizacijos komplektas geriausiai atitiks jūsų lūkesčius ir poreikius.

GAUKITE PASIŪLYMĄ