Privatiems

Verslui

Partneriams

Klientams

Vaizdo stebėjimas

Vaizdo stebėjimas

Nuotolinis vaizdo stebėjimas ‑ pinigų ir laiko taupymas, patogumas bei kontrolė.

Stebėdami Jūsų turtą pažangiausiomis vaizdo stebėjimo sistemomis savo Stebėjimo ir valdymo centre (SVC) sukuriame visą profesionaliai koordinuojamą veiksmų grandinę, padedančią identifikuoti pažeidėjus, sekti jų veiksmus ir papildomai koordinuoti greitojo reagavimo ekipažo darbą. UAB „Ekskomisarų biuras“ centrinis stebėjimo pultas ‑ vienas moderniausių Baltijos šalyse ir naudoja pažangią video-analitikos sistemą, kuri padeda identifikuoti ir užkirsti kelią nusikalstamai veikai.

Kaip veikia visa vaizdo stebėjimo grandinė:

  • Stebėjimo sistemų vaizdas internetu perduodamas į mūsų SVC;
  • Gavęs pavojaus signalą, SVC operatorius siunčia ginkluotą ir profesionalų reagavimo ekipažą į saugomą objektą;
  • Atvykęs į įvykio vietą, ginkluotas greitojo reagavimo ekipažas, koordinuojamas SVC operatoriaus, nutraukia pasikėsinimą į Jūsų turtą ar Jus.

 

Vaizdo stebėjimo kameros

Stebėjimo kameros– tai viena efektyviausių priemonių, siekiant apsaugoti savo turtą – namus, biurą, aplink jį esančią teritoriją ir kitus objektus. Šiuolaikinė vaizdo stebėjimo kamera perduoda ryškius vaizdus esamuoju laiku, todėl saugos tarnyba gali operatyviai reaguoti į pavojaus signalą ir užkirsti kelią nusikaltimui. Greitis, profesionalumas ir kokybė – tai „Ekskomisarų biuro“ vizitinė kortelė.  Mes pasirūpinsime jūsų saugumu ir užtikrinsime gerovę.  Kokios vaizdo stebėjimo kameros labiausiai atitiks jūsų lūkesčius? Kur ir kaip apsaugos kameros turi būti montuojamos? Kokios stebėjimo kameros geriausios? Į visus šiuos ir daugelį kitų klausimų jums atsakys profesionalūs ir ilgametę darbo patirtį turintys mūsų saugos specialistai, kurie ne vienerius metus montuoja vaizdo stebėjimo kameras ir rūpinasi jūsų saugumu. Savo klientams galime pasiūlyti aukščiausios kokybės stebėjimo apsaugos kameras, kurios atitinka saugumo standartus ir yra vertinamos visų saugos tarnybų ir jų klientų visame pasaulyje. Būkite ramūs dėl savęs, savo šeimos ir savo turto. 

GAUKITE PASIŪLYMĄ