Jūs skaitote

Oficialu: „Lietuvos geležinkelių“ apsaugą perima „Ekskomisarų biuras”

„Lietuvos geležinkelių“ (LTG) grupės pastatų ir kitų objektų apsaugą perima viena didžiausių saugos tarnybų „Ekskomisarų biuras“. Viešąjį konkursą dėl apsaugos paslaugų laimėjusi įmonė skelbia, kad sutartis su didžiausia geležinkelių grupe Baltijos šalyse jau pasirašyta, o pilnai perimti objektų apsaugą įsipareigota rudenį.

 

Perims ir elektroninę, ir fizinę apsaugą

„Ekskomisarų biuras“ teiks stebėjimo ir reagavimo paslaugas maždaug 200 LTG grupės objektų, o fizinė apsauga bus užtikrinama apie 60 visoje šalyje išsidėsčiusių objektų, kuriuose saugumą fiziškai užtikrins saugos tarnybos darbuotojai.

Su LTG sutartį pasirašiusios „Ekskomisarų biuro“ generalinis direktorius Vytautas Labeckas pabrėžia, kad tai – vienas didžiausių galimų bendradarbiavimų šalies apsaugos sektoriuje.

„Džiaugiamės, kad galime savo ilgametę patirtį panaudoti tokiame reikšmingame, strateginiame objekte ir užtikrinti jo saugumą. Vertiname pasitikėjimą mūsų įmone ir sieksime užtikrinti geriausią paslaugų kokybę“, – sako „Ekskomisarų biuro“ vadovas V. Labeckas.

LTG Saugos ir rizikų valdymo direktorius Rolandas Šlepetys teigia, jog grupė žengia efektyvumo keliu ir siekia su geležinkelių veikla tiesiogiai nesusijusias veiklas patikėti rinkai.

„LTG grupėje turime įvairių objektų, kuriems reikalingas patikimas saugumo partneris. Esu tikras, jog naujasis saugos partneris tą atliks profesionaliai, efektyviai ir mūsų objektų saugumo lygis išliks toks pats aukštas“, – sako Rolandas Šlepetys.

Darbuotojus kviečia įsidarbinti „Ekskomisarų biure“

Pasirašius sutartį dėl apsaugos paslaugų teikimo „Ekskomisarų biurui“ suteiktas iki 4 mėnesių laikotarpis, skirtas sklandžiai perimti visoje Lietuvoje išsidėsčiusių objektų apsaugą. Pradėjus derinti objektų perėmimą, taip pat buriama komanda – objektams saugoti bus pasitelkta 300 darbuotojų.

„Ekskomisarų biuro“ vadovas neslepia, kad įsidarbinti jų apsaugos tarnyboje bus siūloma anksčiau „Lietuvos geležinkelius“ saugojusios bendrovės „Saugos paslaugos“, darbuotojams.

„Vertiname turimą jų patirtį bei kvalifikaciją, tad aktyviai kviečiame prisijungti prie mūsų komandos žmones, kurie galės tęsti darbus jiems jau gerai pažįstamuose „Lietuvos geležinkelių“ objektuose“, – akcentuoja vienos didžiausių šalyje apsaugos tarnybos vadovas V. Labeckas.

Konkursą laimėjęs „Ekskomisarų biuras“ apsaugos paslaugas LTG grupei sutartimi įsipareigojo teikti trejus metus.

 

„Ekskomisarų biuras“ yra pirmoji ir viena didžiausių saugos tarnybų Lietuvoje, įkurta 1994 m. Šiuo metu bendrovėje dirba beveik 1300 vadybininkų, specialistų, apsaugos darbuotojų, saugančių daugiau nei 15 000 objektų visoje Lietuvoje. „Ekskomisarų biuro“ apyvarta 2020 m. siekė daugiau nei 16 mln. eurų ir buvo 5 proc. didesnė nei 2019 m.

Skaitykite toliau

Panašūs straipsniai


1646